| 11.07.2008, 20:39.55 | |
Počasí - výpadekposlední dobou se kvuli počasí nedá sledovat satelit(Cs link).Prudké dešte jako trěba zrovna těd a husté mraky.Parabola 85cm.Výpadek cca 10min.( Liberec) Příšte jak bude možnost zaměnit parabolu tak se ohlédnu po větší tak po stovce. Doby, kdy jsem měl jen 60cm a analog sat. tak si vzpomínám že to vypadávalo každou chvilku a na tu dobu pro mně nejsledovanější hud.stanice VIVA byla poseta rybičkama :-)) |
![]() lipagamb |
| 11.07.2008, 21:00.21 | |
Počasí - výpadeku mě v Plzni, počas bouřky bez výpadku...sám se divím, myslel jsem, že se na Kavčích horách polepšili |
![]() žlab |
| 11.07.2008, 23:19.27 | |
výpadekU mně Plzeň-Jih,60 naprosto bez problému,druhá 33x33 Technisat pro Primu z 23,5 naprosto bez problému,chybu hledej u sebe,vertikál/horizontát doladit-ok.Liberfec má dobré pokrytí Astry 3 |
![]() korkoran |
| 11.07.2008, 23:21.14 | |
DDtAle někdy vypadnou u zdroje na Kafkách kvůli bouřce |
![]() korkoran |
| 11.07.2008, 23:53.04 | |
RE: Počasí - výpadekkorkoran: takovej pekne ionizovanej mrak udela z tvyho bezproblemovyho prijmu kulnicku na drivi :)))jel sem ze semil do jablonce cca v 20:00 a celou dobu sem videl, jak se nad jestedem tvorej mracna. kdyz sem si v 20:15 sednul v jabku na zahradce, tak sem videl jak se ty vrstvy vzduchu vsouvaj do sebe a vznikaj dalsi a dalsi kumulusy. to se delo primo pred ocima a ten kdo to nevidel na vlastni oci o tom nemuze cokoliv rikat. pak to zaclo. stroboskop. to je pohroma pro jakykoliv VF radia a ne jen pro sat. kdyz to triskne do jestedu, tak vypadne par snimku v analogu , nebo na chvili vypadne celej jested kazdopadne by zakladatel tematu mel zkontrolovat prijmovou soustavu , jestli vykazuje vykon podobny v dane tride a zdali umisteni patri mezi ty vhodne. idealni je zavetri pod strechou. jedine tak se lze zbavit problematickeho mista mezi parabolou a LNB kde muze byt kazda kapka na LNB a i mezi parabolou kriticka. |
![]() bublajs |
| 11.07.2008, 23:57.43 | |
RE: Počasí - výpadekje vazne udivujici jak nekdo v plzni dokaze krz satelitni prijimac dedukovat pocasi v liberci . to mas vylozene z karet nebo kde beres takove uzasne informace ? |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 00:30.13 | |
RE: Počasí - výpadekMohu potvrdit.Taky jsem měl zhruba 10 minut výpadek na 80ku parabolu, taky Liberec.Ty mraky byly fakt hustý a tma byla jak v pytli, pak začal liják a bouřka, zhruba ve 20.20h do asi 20.33h a na satu byla tma.Ale docela rychle to přešlo. |
![]() Pavel H |
| 12.07.2008, 01:11.44 | |
RE: Počasí - výpadekVýpadky bývají...jsem také z Plzně-jihu(Dobřany) a už se mi při silném,hodně silném dešti stalo že to nešlo..ne dnes.Prostě to tak je.... |
![]() petr47 |
| 12.07.2008, 07:48.44 | |
RE: Počasí - výpadekLiberec je bohužel všeobecně znám,že má nejchladnější počasí přes celý rok!O Ještěd a jiné hory okolo se tam rozrážej mračna.Proto je výpadek v Liberci o několik desítek procent pravděpodobnější (downlink)nežli v Plzni! |
![]() cb21 |