| 11.07.2008, 20:53.12 | |
V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-SatV maďarsku na jeseň štartuje po UPC Direct, Digi TV a Hello HD štvrtá satelitná platforma T-Sat. Spúšťa ju Deutsche Telekom a bude vysielať cez družicu Amos (4W). Škoda, že neštartuje aj u nás (aspoň teda predpokladám že neštartuje), vždy je dobre ak je na trhu konkurencia. |
![]() silverosbd |
| 11.07.2008, 22:32.20 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...No, kdo vi cim to je. Jestli ty papriky furt vysedavaji doma a cuci na telku tak se neni cemu divit, ze jim vznika dalsi platforma. |
![]() faust |
| 11.07.2008, 22:42.27 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...spíš čumí prostě hodně na placený programy. tady zase je nejoblíbenější tv nova. |
![]() vortimond |
| 11.07.2008, 23:20.47 | |
DTH SLUŽBASpíše to vypovídá o tom že nám setsakramentsky ujíždí vlak zejména s hdtv. |
![]() MONY |
| 11.07.2008, 23:37.57 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...ČESKO----- ČT1/ČT2 ... 29.9 NOVA ... 44.2 PRIMA ... 20.3 KABEL+SATELIT ... 5.6 MAĎARSKO -------- Magyar Televizio (MTV) ... 15.0 RTL Klub ... 29.4 TV 2 ... 35.1 KABEL+SATELIT ... 20.5 |
![]() vortimond |
| 11.07.2008, 23:47.07 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...takže příčina je jasná. sledovanost těch stanic který nejsou dostupný terestricky v analogu (takže kabelový a satelitní tv stanice) je v maďarsku přes 20 procent, zatímco u nás se na ně skoro nikdo nedívá. |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 00:03.53 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...to bude tym ze madari sa komercnych sraciek typu Nova, Markiza presitili (ono madarske MTV vysielalo dost komercny program uz za komancov) a hladaju tematicke kanaly - hrochom a teliatkam z nasich koncin staci markiza (nova) lebo to co davaju je proste "IN" |
![]() kamilo |
| 12.07.2008, 07:22.23 | |
@kamiloa zabudol si dopísať ešte jednu komerčnú sračku: TV Hnoj /Joj /... ;) |
![]() Milan C |
| 12.07.2008, 12:13.27 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...To je vývoj TV vysielania.Najprv bol film, potom film prerušovaný reklamou, dnes je reklama prerušovaná filmom ... |
![]() liquere |
| 12.07.2008, 12:26.35 | |
RE: V maďarsku na jeseň ďalšia DTH službu T-Sa...Trefne ;-)Holt, feferoni! |
![]() faust |