| 12.07.2008, 16:45.21 | |
Eurosport HDVie niekto poradit ako chytat Eurosport HD ? |
![]() x3v2 |
| 12.07.2008, 17:07.17 | |
RE: Eurosport HDhttps://www.parabola.cz/forum/topic-24129/zkus použít vyhledávání a zbytek je v přehledech nahoře |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:09.23 | |
to poky1to som urobil , ale vsetko je to kodovane, myslel som ci to nejde niekde volne alebo nejake keys |
![]() x3v2 |
| 12.07.2008, 18:13.25 | |
RE: Eurosport HDhttp://cz.kingofsat.net/pos-13E.php |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:18.42 | |
to poky1dik, mam aktualne kody na cifru aj N, ale HDcka mi nejdu, kde mam chybu ? |
![]() x3v2 |
| 12.07.2008, 21:45.36 | |
RE Eurosport HDEurosport HD a Filmbox HD v cestine jde pouze pres Diablo v SECA MEDIGUARD 2. :fuming: |
![]() jerry336 |
| 12.07.2008, 22:18.04 | |
to jerry336Mam Diablo, Filmbox HD mi ide ale Eurosport HD nie, skus poradit ? |
![]() x3v2 |
| 12.07.2008, 22:21.45 | |
to jerry336Mam Diablo, Filmbox HD mi ide ale Eurosport HD nie, skus poradit ? |
![]() x3v2 |
| 14.07.2008, 22:11.34 | |
eurosport HDani pekelník 2.3 nepomáhá. Eurosport nejde a nejde.. poradínám někdo! |
![]() mediatel |