Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 16:45.21

Eurosport HD

Vie niekto poradit ako chytat Eurosport HD ?
uživatel
x3v2
12.07.2008, 17:07.17

RE: Eurosport HD

https://www.parabola.cz/forum/topic-24129/

zkus použít vyhledávání a zbytek je v přehledech nahoře
uživatel
poky1
12.07.2008, 18:09.23

to poky1

to som urobil , ale vsetko je to kodovane, myslel som ci to nejde niekde volne alebo nejake keys
uživatel
x3v2
12.07.2008, 18:13.25

RE: Eurosport HD

http://cz.kingofsat.net/pos-13E.php
uživatel
poky1
12.07.2008, 18:18.42

to poky1

dik, mam aktualne kody na cifru aj N, ale HDcka mi nejdu, kde mam chybu ?
uživatel
x3v2
12.07.2008, 21:45.36

RE Eurosport HD

Eurosport HD a Filmbox HD v cestine jde pouze pres Diablo v SECA MEDIGUARD 2. :fuming:
uživatel
jerry336
12.07.2008, 22:18.04

to jerry336

Mam Diablo, Filmbox HD mi ide ale Eurosport HD nie, skus poradit ?
uživatel
x3v2
12.07.2008, 22:21.45

to jerry336

Mam Diablo, Filmbox HD mi ide ale Eurosport HD nie, skus poradit ?
uživatel
x3v2
14.07.2008, 22:11.34

eurosport HD

ani pekelník 2.3 nepomáhá. Eurosport nejde a nejde.. poradí
nám někdo!
uživatel
mediatel