| 12.07.2008, 15:43.59 | |
DM800Nahral som do DM800 Gemini vsetko slape ako mam mam prepojeny sat s TV scart kabel mam tam posledny seting do Likry na motor ale nejdu mi HDTV programy neviem preco na astre mi ide len jeden nejake promo ale nejde mi Anixe ani ORF ani discoveri nic ani nikde ine nechapem to .Neviete mi poradit kde moze byt chyba asi 3 HDTV programy mi idu nic viac .Treba nejaky iny konvektor ?? dakujem |
![]() maxis |
| 12.07.2008, 16:54.22 | |
RE: DM800Proc resis HD kanaly kdyz to mas stejne propojene scartem??? |
![]() Tjeck |
| 12.07.2008, 19:26.51 | |
RE: DM800treba si to muze zvetsit (zoom) :-)Jde to na tomto 800HD Dreamboxu? |
![]() gorro |
| 12.07.2008, 21:04.41 | |
RE: DM800Máš tam klíče ???Jede ti emulace???V SD Ti jedou ??? Anexie je ale FTA ta TI musí hrát... Máš signál?? |
![]() pat |
| 13.07.2008, 07:44.49 | |
RE: DM8001 PropojeníNa SCATRu jsou různé signály. Jestli to máš propojené přes běžné video CVBS, pak je to politováníhodný nesmysl. Jediné co se dá u analogového propojení tolerovat, je RGB kompozitní propojení. Není to úplně správně, ale dá se to tolerovat. 2. Pokud hrají všechny SD signály a pár HD, tak to bude pravděopdobně takto: Anixe - chyba v settingu, nemáš aktuální data - zkontroluj frekvence a vůbec zápis, případně zkus znovu proladit. ORF, Discovery - nemáš vůbec spuštěný emulátor, nebo nemáš platné klíče. Ostatní HD programy - bez karty nefungují. Jestli nemáš sdílení, pak by mne docela zajímalo, nač ti je DM800. Úplně obyčejný HD přijímač s modulem diablo by tě stál půlku peněz, uměl bys ho nejspíše i sám nastavit, a hrálo by na něm více HD kanálů... |
![]() Antonín |
| 14.07.2008, 09:09.02 | |
RE: DM800Ale ale, S-Video je take dobry signal na CRT :-))Mnohdy lepsi jak RGB (ktere je na nekterych televizich takove nekontrastni, pricemz CVBS je takove vice vyostrene, nicmene s barevnym sumem). Na spojeni s PC jsem zatim vzdy pouzival S-Video, nebot zadny PC ani HTPC nemel zapojene RGB. LCD ani plazmu jsem nemel a nemam, za 2 roky az neco pojede v HD a bude vetsina sirokouhla a budou stat tretinu tak koupim, zatim mi CRT 33" bohate staci :-) |
![]() gorro |
| 14.07.2008, 09:47.05 | |
RE: DM800Vlastne mel jsem jednou pujcenou plazmu, to je 3 roky zpet, a letela zpet, protoze to byla hruza, dnes bych bral asi Samsunga. |
![]() gorro |
| 11.10.2008, 19:21.49 | |
RE: DM800mám prosbu. Již druhý den listuji v návodech na stránkách cssf a nikde nemohu nalézt, jak nainbstalovat Gemini 3.8 do DM800HD PVR. DreamUp má stažený a ten se nechce připoji k DM800. Když použiji DCC je připojení OK |
![]() kadjan |
| 11.10.2008, 19:22.46 | |
Maxispředchozí zpráva byla pro Maxis |
![]() kadjan |