| 12.07.2008, 15:30.36 | |
Vantage 7100 a zvuk přes HDMI (i pro PUFO)Mám verzi 020802 a na některých HD kanálech mi nejde zvuk, ikdyž dám ACF3.Tento problém měl v květnu zde v diskuzi PUFO a nevím jak ho vyřešil.Přes scart zvuk jde , ale přes HDMI u některých HD nejde.Mám TV Panasonica 42PX80.Jinak vše mi dobře poradil Hery. |
![]() allfin |