Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 15:30.36

Vantage 7100 a zvuk přes HDMI (i pro PUFO)

Mám verzi 020802 a na některých HD kanálech mi nejde zvuk, ikdyž dám ACF3.Tento problém měl v květnu zde v diskuzi PUFO a nevím jak ho vyřešil.Přes scart zvuk jde , ale přes HDMI u některých HD nejde.Mám TV Panasonica 42PX80.Jinak vše mi dobře poradil Hery.
uživatel
allfin