Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 15:09.37

GI-T/S 84 CI PVRX

Nevíte někdo jak zaktivovat emu? Nahral jsem new fw z 16.6. a nic? Díky za pomoc! Jinak nahravani a nasledne prehravani je v excelebtni kvalitě!
uživatel
banan
12.07.2008, 17:37.55

RE: GI-T/S 84 CI PVRX

11-06-08GI-TS-84CI-PVRX.rom.rar
ART&TPS&showtimes Pre,+Pols AU
co tohle, u tvé verze nevím zda není oficiální
uživatel
poky1
12.07.2008, 18:01.45

RE: GI-T/S 84 CI PVRX

Pravě jsem ji nainstaloval a stále nic!? Mam doma jeste 890HD a tam jsem emu zprovoznil zmáčknutím červeným a čtyři 0, u 84 zatím ani ťuk. Mimochodem 890HD je super!
uživatel
banan
12.07.2008, 18:09.14

RE: GI-T/S 84 CI PVRX

zkus Kapaxe na cssf
uživatel
poky1