| 12.07.2008, 15:09.37 | |
GI-T/S 84 CI PVRXNevíte někdo jak zaktivovat emu? Nahral jsem new fw z 16.6. a nic? Díky za pomoc! Jinak nahravani a nasledne prehravani je v excelebtni kvalitě! |
![]() banan |
| 12.07.2008, 17:37.55 | |
RE: GI-T/S 84 CI PVRX11-06-08GI-TS-84CI-PVRX.rom.rarART&TPS&showtimes Pre,+Pols AU co tohle, u tvé verze nevím zda není oficiální |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:01.45 | |
RE: GI-T/S 84 CI PVRXPravě jsem ji nainstaloval a stále nic!? Mam doma jeste 890HD a tam jsem emu zprovoznil zmáčknutím červeným a čtyři 0, u 84 zatím ani ťuk. Mimochodem 890HD je super! |
![]() banan |
| 12.07.2008, 18:09.14 | |
RE: GI-T/S 84 CI PVRXzkus Kapaxe na cssf |
![]() poky1 |