Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 14:39.04

Certifikácia OS-Symbian...

Viem, že to tu až tak úplne nepatrí ale nechodím na iné fóra okrem Paraboly a za opýtanie podstate nič nedám. Nenašiel by sa tu prosím nejaký dobrý človek, ktorý by mi dokázal certifikovať jednu aplikáciu na môj telefón Nokia N73? Bol mi som mu samozrejme veľmi vďačný! Tu je môj mail v prípade ochoty: masterix@mail.t-com.sk.
uživatel
DDR
12.07.2008, 17:43.42

RE: Certifikácia OS-Symbian...

koukni se na n73.eu nebo mi tu nech email nebo kontakt na skype....ocertifikuju ti to...
uživatel
Kimm
12.07.2008, 19:13.47

RE: Certifikácia OS-Symbian...

kamo....to nieje az tak jednoduchce !!!!
tu ti dam link na podrobny navod ale neviem ci ti to pomoze
http://www.symbian-os.eu/viewtopic.php?p=356
bez medzier samozrejme !!! : :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Shumi21