| 12.07.2008, 14:39.04 | |
Certifikácia OS-Symbian...Viem, že to tu až tak úplne nepatrí ale nechodím na iné fóra okrem Paraboly a za opýtanie podstate nič nedám. Nenašiel by sa tu prosím nejaký dobrý človek, ktorý by mi dokázal certifikovať jednu aplikáciu na môj telefón Nokia N73? Bol mi som mu samozrejme veľmi vďačný! Tu je môj mail v prípade ochoty: masterix@mail.t-com.sk. |
![]() DDR |
| 12.07.2008, 17:43.42 | |
RE: Certifikácia OS-Symbian...koukni se na n73.eu nebo mi tu nech email nebo kontakt na skype....ocertifikuju ti to... |
![]() Kimm |
| 12.07.2008, 19:13.47 | |
RE: Certifikácia OS-Symbian...kamo....to nieje az tak jednoduchce !!!!tu ti dam link na podrobny navod ale neviem ci ti to pomoze http://www.symbian-os.eu/viewtopic.php?p=356 bez medzier samozrejme !!! : :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Shumi21 |