Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 14:02.11

biss na 30W

co Vám jde v bissu na 30W

jde AXN?
Jde Retelsat?
už jsem to dlouho neprubnul:-/dík

tusim Globecast Spain
uživatel
cb21
12.07.2008, 14:09.37

to redakce

na 11.577V VH1classic není...
uživatel
cb21
12.07.2008, 14:16.59

to: cb21

Na připomínky pro redakci tady máš vedle tlačítka PRAVIDLA (nahoře) tlačítko PŘIPOMÍNKY K WEBU.
uživatel
colombo
12.07.2008, 14:19.43

RE: biss na 30W

vidíš detektive,Ty si to vypátral dřív než já:-)
uživatel
cb21
12.07.2008, 18:33.19

RE: biss na 30W

AXN ide,
Retelsat nebol nikdy v BISS
uživatel
EnoSat
12.07.2008, 19:37.34

@cb21

http://www.aukro.cz/item399250697_programator_cas3_modul_diablocam_2_3.html
tohle by mohlo být pro tebe zajímavé
uživatel
poky1
12.07.2008, 21:46.28

poky one

mám:-))) ale prog. cas3plus má soused:-/
ale aktuelní klíče biss a stará via(Retelsat) namám

EnoSat: sorry Retelsat via můžete nahodit klíč O8? dikes
a pro AXN taky dikes
uživatel
cb21
12.07.2008, 21:50.42

jo a běží..

ta Nagra1 za klice taky diky??
uživatel
cb21