| 12.07.2008, 14:02.11 | |
biss na 30Wco Vám jde v bissu na 30Wjde AXN? Jde Retelsat? už jsem to dlouho neprubnul:-/dík tusim Globecast Spain |
![]() cb21 |
| 12.07.2008, 14:09.37 | |
to redakcena 11.577V VH1classic není... |
![]() cb21 |
| 12.07.2008, 14:16.59 | |
to: cb21Na připomínky pro redakci tady máš vedle tlačítka PRAVIDLA (nahoře) tlačítko PŘIPOMÍNKY K WEBU. |
![]() colombo |
| 12.07.2008, 14:19.43 | |
RE: biss na 30Wvidíš detektive,Ty si to vypátral dřív než já:-) |
![]() cb21 |
| 12.07.2008, 18:33.19 | |
RE: biss na 30WAXN ide,Retelsat nebol nikdy v BISS |
![]() EnoSat |
| 12.07.2008, 19:37.34 | |
@cb21http://www.aukro.cz/item399250697_programator_cas3_modul_diablocam_2_3.htmltohle by mohlo být pro tebe zajímavé |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 21:46.28 | |
poky onemám:-))) ale prog. cas3plus má soused:-/ale aktuelní klíče biss a stará via(Retelsat) namám EnoSat: sorry Retelsat via můžete nahodit klíč O8? dikes a pro AXN taky dikes |
![]() cb21 |
| 12.07.2008, 21:50.42 | |
jo a běží..ta Nagra1 za klice taky diky?? |
![]() cb21 |