| 12.07.2008, 14:01.53 | |
openbox zdielaniedobry den, skusam zdielat medzi 810 a 820, modru SkyLink a CSLink Gital kartu, 810 master obe karty + povolene standby, 820 Slave v sharingu 0d0f a 0d70, vsetko funguje okrem Markizy, skusal som CSlink v jednom a SkyLink v druhom rec. nesla Galaxie a Sport5, bol by niekto tak trpezlivy a vysvetlil mi kde moze byt problem, dakujemp.s. podotykam v sharigu v 820-ke druhy stlpec som nechal prazdny (vyplneny len lavy 0d70, 0d70), ale neviem ci spravne lebo je vpravo nejakych 16 znakov ? |
![]() tono |
| 12.07.2008, 15:58.27 | |
RE:openbox zdielanie0D0F0400 - GITAL0D0F0800 - GITAL 0D700400 - SkyLink |
![]() Ondra10 |
| 12.07.2008, 16:49.03 | |
RE: openbox zdielanienech to puštěné na programu co nejde (psal jsi že markiza) pak stiskni menu 1117 sdílení a tam vyber id pro kartu skylink 0D70 a potvrd ok .To samé udělej u všech programů co ti nejdou.jinak by to mohlo vypadat takto karta gital 0D0F 0D0F04 SKYLINK 0D70 0D7004 |
![]() Karlos1 |
| 12.07.2008, 18:14.56 | |
ide topani vdaka za zaujem, uz to maka ako bic.dik tono |
![]() tono |