Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 14:01.53

openbox zdielanie

dobry den, skusam zdielat medzi 810 a 820, modru SkyLink a CSLink Gital kartu, 810 master obe karty + povolene standby, 820 Slave v sharingu 0d0f a 0d70, vsetko funguje okrem Markizy, skusal som CSlink v jednom a SkyLink v druhom rec. nesla Galaxie a Sport5, bol by niekto tak trpezlivy a vysvetlil mi kde moze byt problem, dakujem

p.s. podotykam v sharigu v 820-ke druhy stlpec som nechal prazdny (vyplneny len lavy 0d70, 0d70), ale neviem ci spravne lebo je vpravo nejakych 16 znakov ?
uživatel
tono
12.07.2008, 15:58.27

RE:openbox zdielanie

0D0F0400 - GITAL
0D0F0800 - GITAL
0D700400 - SkyLink
uživatel
Ondra10
12.07.2008, 16:49.03

RE: openbox zdielanie

nech to puštěné na programu co nejde (psal jsi že markiza) pak stiskni menu 1117 sdílení a tam vyber id pro kartu skylink 0D70 a potvrd ok .To samé udělej u všech programů co ti nejdou.

jinak by to mohlo vypadat takto
karta gital 0D0F 0D0F04
SKYLINK 0D70 0D7004
uživatel
Karlos1
12.07.2008, 18:14.56

ide to

pani vdaka za zaujem, uz to maka ako bic.dik tono
uživatel
tono