Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 13:39.01

kody digi

ide vam,mne od 12:35 nie,asi zmena.
Zatial som nove nenasiel,ma uz niekto?
uživatel
miron
12.07.2008, 13:51.56

re: kody digi

idu stare chyba u teba
uživatel
abc1
12.07.2008, 13:52.28

RE: kody digi

no. to už tady dlouho nebylo :laughing:
uživatel
vortimond
12.07.2008, 14:01.23

RE: kody digi

Ospravedlnujem sa, chyba u mna,aspon ste ma naviedli,kde
mam hladat chybu.
Dakujem
uživatel
miron
12.07.2008, 15:48.23

kody digi

viete mi poradiť,mám tam Stealth 2.54 dám tam nové keys ide mi to 5 minút a potom kaput
uživatel
JAM3SoN
12.07.2008, 16:04.58

RE:viete mi poradiť

Nižší verze fungují bez problému. Asi se Ti sami přepisují, zkus vypnout AU
uživatel
grupen
12.07.2008, 16:16.02

viete mi poradiť

mám vypnúť Auto PMT,ostatné mám všetko vypnuté
uživatel
JAM3SoN
12.07.2008, 16:49.20

cyfra+

poláci teď chystají něco jako blitzkrieg a vymění během jednoho měsíce karty za nagru3 která má mezi providery skvělou pověst. bude se jednat o tzv. tunel takže karty budou spolupracovat se čtečkou Mediaguard kterýžto systém se používá nyní.
uživatel
vortimond
12.07.2008, 18:29.03

@vortimond

Pry se to bude jmenovat Mediaguard 4. Budou to 2 systemy Nagra+Mediaguard se 2 CAID, takze to bude na rozlousknuti velky orisek. :)))
uživatel
vlaciha
12.07.2008, 19:50.06

Nagra+Mediaguard

Už aby to bylo na DIGI TV, aby už tady kdejaký zloděj nežebral o kódy
uživatel
luboš17