| 12.07.2008, 13:39.01 | |
kody digiide vam,mne od 12:35 nie,asi zmena.Zatial som nove nenasiel,ma uz niekto? |
![]() miron |
| 12.07.2008, 13:51.56 | |
re: kody digiidu stare chyba u teba |
![]() abc1 |
| 12.07.2008, 13:52.28 | |
RE: kody digino. to už tady dlouho nebylo :laughing: |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 14:01.23 | |
RE: kody digiOspravedlnujem sa, chyba u mna,aspon ste ma naviedli,kdemam hladat chybu. Dakujem |
![]() miron |
| 12.07.2008, 15:48.23 | |
kody digiviete mi poradiť,mám tam Stealth 2.54 dám tam nové keys ide mi to 5 minút a potom kaput |
![]() JAM3SoN |
| 12.07.2008, 16:04.58 | |
RE:viete mi poradiťNižší verze fungují bez problému. Asi se Ti sami přepisují, zkus vypnout AU |
![]() grupen |
| 12.07.2008, 16:16.02 | |
viete mi poradiťmám vypnúť Auto PMT,ostatné mám všetko vypnuté |
![]() JAM3SoN |
| 12.07.2008, 16:49.20 | |
cyfra+poláci teď chystají něco jako blitzkrieg a vymění během jednoho měsíce karty za nagru3 která má mezi providery skvělou pověst. bude se jednat o tzv. tunel takže karty budou spolupracovat se čtečkou Mediaguard kterýžto systém se používá nyní. |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 18:29.03 | |
@vortimondPry se to bude jmenovat Mediaguard 4. Budou to 2 systemy Nagra+Mediaguard se 2 CAID, takze to bude na rozlousknuti velky orisek. :))) |
![]() vlaciha |
| 12.07.2008, 19:50.06 | |
Nagra+MediaguardUž aby to bylo na DIGI TV, aby už tady kdejaký zloděj nežebral o kódy |
![]() luboš17 |