| 12.07.2008, 13:04.38 | |
KIKO a iné on Sirius5EAký doporučujete príjimač a konvertor na príjem tých programov v HD. Najlepšie niekto, už ich prijíma. |
![]() DJYEMI |
| 12.07.2008, 13:13.18 | |
RE: KIKO a iné on Sirius5Estejně si zase pořídíš něco co Ti nabídnou v krámu, občas na tu pozici zabrousím a HD taky vlastním |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 13:29.45 | |
@poky1No skús dať návrh. Uvažujem o IP box 9000HD a vantage číslo nepamätám a Dreamboxom.Lenže ten je kapinku viac do peňaženky. |
![]() DJYEMI |
| 12.07.2008, 14:21.51 | |
RE: KIKO a iné on Sirius5Ekup si co chceš, pamatuji si jak pro takové uživatele jako jsi Ty a jeníček málem Mirasat vyťukal díru do klávesnice a nakonec si stejně koupili nějakou levnou sračku a pak se ptají proč mi to nejde, možná příkrá odpověď, ale plně pravdivá! :8)za kvalitu se fakt platí a platilo vždy |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 15:05.21 | |
RE: KIKO a iné on Sirius5E...amen. ;) |
![]() Saxon |
| 13.07.2008, 11:48.04 | |
@poky1Tak neviem, čo je podľa Teba lacná sračka. A nemohol som si hne´d kúpiť sat za 25.000, pretože nato nemám. A zase bez prístroja by to nechodilo. Ako je mi ľúto, ak mi to niekto poradil správne. Ak ide o prepínač, tak ten som nakoniec kúpil taký aký mi tu poradili a som s ním spokojný. Akurát som ho mal problém spojazdniť na tom blbom technisate. Ale v danú chvílu to bolo najlepšie riešenie za penaize, ktoré som mohol investovať. Ak si myslíš, že by som aj vtedy nevolil iný prijímač si na omyle.Rád by som zmenil viacero vecí. Napríklad aj tá parabola, čo som mal som už vymenil za lepšiu a postupne vymieňam aj konvetory a mám už aj diablo. lenže, ak si niekto myslí, že mám naraz polmilióna ako ty máš teraz, tak neviem kde je chyba. Ak si to kúpil naraz, tak Ti gratulujem. Zrejme si na tom lepšie ako ja. Myslím, že teraz je pre mňa asi najschodnejšia alternatíva Vantage 8000HD. Dreambox je fajn, ale musel by som tam milión vecí asi ešte pokúpiť a tiež ovládať linux, čo neviem. |
![]() DJYEMI |
| 13.07.2008, 11:49.26 | |
@saxonJe mi ľúto, ak som niekoho urazil, ale ak mi niekto ponúkol alternatívu za 4.000 mohla byť akokoľvek skvelá, keď som potreboval peniaze na niečo iné.Takže si nemyslím, že Tvoja reakcia bola na mieste. |
![]() DJYEMI |
| 13.07.2008, 12:01.30 | |
DJYEMIv pohodě,pouze jsem reagoval na poslední Pokyho větu.s Tebou to nemá nic společného. |
![]() Saxon |
| 13.07.2008, 12:05.06 | |
@saxonV poriadku. A náhodou by si neodporučil nejaký ten prístroj? |
![]() DJYEMI |
| 13.07.2008, 12:07.50 | |
RE: KIKO a iné on Sirius5EJá bohužel nesplňuji tvou podmínku.Zatim nepřijímám žádné HD programy.Odborníků na toto téma je tu ale mnoho.Zdravim. |
![]() Saxon |