| 12.07.2008, 12:53.06 | |
toroidicka parabolacavte, chcem sa spytat kolko stoji toroidicka parabola 90cm. Dakde som videl, ze cca 5000sk, no neviem ci to je aj s konvertormi alebo tie treba tiez dokupit. Lebo ak dokupim 12 konvertorov po cca 600 sk, tak to uz je pekny balik penazi... |
![]() dalko |
| 12.07.2008, 12:56.26 | |
RE: toroidicka parabolajá som videl aj za 4000sk ale já idem tiež kupovať 60 za 3000 R^ |
![]() Jupi |
| 12.07.2008, 12:57.30 | |
RE: toroidicka parabolada se sehnat za 2700 ale v prumeru tak 3000 . drzaku je k tomu 5 a dalsi stojej 80-120. |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 12:58.15 | |
RE: toroidicka parabolato co pisu je samozrejme v mistni mene :) Kč |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 13:04.37 | |
RE: toroidicka parabolaNa jednom brněnském VO běžela,možná ještě běží akce na T90 od Maximum, s deseti držáky LNB.Je to kvalitní provedení této antény.Kvalitní ve srovnání s výrobky,které prodávají ostatní čeští i slovenští prodejci...Konvertory se s anténou neprodávaji,ani přepínače. Za 2700kč s dph to koupíš akorát na registraci,jinak kolem 3400kč. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 13:07.52 | |
To: dalkoDobrá otázka, která mne vůbec nenapadla :)))Parabola T90 je bez konvertorů. V balení je pět plastových držáků kovertorů. Takže si našetři další balík peněz na konvertory. |
![]() colombo |
| 12.07.2008, 13:07.52 | |
RE: toroidicka parabolaa ked chcem komplet aj s konvertormi a prepinacom kolko by to vyslo? lebo by sa mi s tym nechcelo babrat to doma skladat a kazdu chvilu este nieco dokupovat co chyba... |
![]() dalko |
| 12.07.2008, 13:10.49 | |
RE: toroidicka parabolato záleží kolko konvektorov chceš čím viac tam budú tím to bude drahšie |
![]() Jupi |
| 12.07.2008, 13:14.30 | |
RE: toroidicka parabolaLNB už kúpiš aj za 200 Sk. |
![]() letas |
| 12.07.2008, 13:16.27 | |
@Jupihttp://shop.olmi.cz/zbozi/253-maximum-toroidal-55t |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 13:23.18 | |
RE: toroidicka parabolaT90 je v Nemecku bezne za 90-95Eur. Dobry konvertor 15Eur.Ked tych konvertorov kupis 12 ks dostanes este 5-7% zlavu. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 13:25.33 | |
RE: toroidicka parabolahttp://www.sat2000.cz/catalog/wave-frontier-toroidal-t90-p-247.htmlnení možná levná jak někde jinde, ale ten obchod je spolehlivý, beru z něj už nějaký pátek a nikdy jsem neměl problém. samozřejmě jak už bylo uvedeno, LNB si musíš koupit zvlášť. |
![]() Rambo |
| 12.07.2008, 13:26.20 | |
RE: toroidicka parabolato je sice pěkné, ale pokud nemáš možnost se dostat za jiným účelem a T90 koupit jakoby bokem, tak jet tam pro ni se určitě nevyplatí |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 13:29.21 | |
RE: toroidicka parabolajo v tom má poky1 pravdu a za další, pokud chceš přijímat ve větším rozsahu, tak jedině T90. Má rozsah až 60st. |
![]() Rambo |
| 12.07.2008, 13:31.09 | |
RE: toroidicka parabolaZa usetrene peniaze mozes jazdit po Nemecku 3 dni. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 13:36.21 | |
RE: toroidicka parabolatak v nemecku toroidka bezne za 90-95 Euro? Treba T-90 maximum nejlevnejsi 102,00 Euro + postovne, kolik muze byt postovne do ceska, pro takovej velkej balik, no 30,00 Euro minimalne, tak to spocitej. A v nemecku se prodavaj taky falsifikaty, clovek musi vedet, kde koupit, podvodnici jsou dneska überall :laughing: |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 13:43.03 | |
RE: toroidicka parabolaJa som ju kupil pre 3/4 rokom za 90Eur. Twin Lnb Titanium II 0.2dB 8 ks a 12Eur + 3ks twin MTI HiLine a 25 Eur a prijmac ClarkeTech 5000HD-C za 320 Eur. Na benzin som dal 2500 Sk a celkovo som este cca. 4500Sk usetril. Cena sa da pri selbstabholung volne dohodnut. Keby ma to vyslo vcetne benzinu rovnako aj tak by som bol spokojny, ze ma nikto neodral. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 13:46.33 | |
RE: toroidicka parabolaAprop. Ueberal na Slovensku samy vydriduch. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 14:00.49 | |
RE: toroidicka parabolazajima me jakou mas znacku te t-90 |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 14:23.51 | |
RE: toroidicka parabolanejlepší je, že už ani obchodníci neví, zda je to čína nebo originál |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 15:01.00 | |
RE: toroidicka parabolaMaximum - vyroba Taiwan |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 15:02.02 | |
info o cenáchT90 Maximum /10 držáků v ceně/ - 3190,-1x držák na T90 - 129,- 6 kusů - 1440,- 1x single Inverto ST - 240,- 16 kusů - 3840.- P 168 8x1 - 750,- 2 kusy - 1500.- P 162 DW - 268,- 1 kus celá nádhera se šestnácti pozicemi vyjde bez práce a kabeláže na cca 10 238 kč. ceny jsou koncové/MC/ s dph. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 15:07.58 | |
@SaxonTo by ako tak sedelo. Ale v piatok sa na mna v kamenej predajni usmievala Maximum T90 za 5990.-Sk |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 15:12.12 | |
RE: toroidicka parabolaObchodníci to moc dobře ví, pouze dělaji, že to neví.Kdyby většina zákazníků chtěla a vyžadovala kvalitu a originální výrobky,pak by je brali na sklad také. Jen ať tu někdo napíše,za kolik koupil originál Wavefrontier s logem na velkém direktoru. Nic to ovšem nemění na skutečnosti,že anténa Maximum - výroba Taiwan je slušný výrobek,který plně odpovídá prodejní ceně!! |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 15:14.09 | |
RE: toroidicka parabolajo kamaráde,nájmy jsou vysoké.... :)) |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 15:15.20 | |
gogo1měl jsem na mysli prodejní cenu kolem třech tisíc! |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 15:20.49 | |
RE: toroidicka parabolaWavefrontier sa podla mojich info uz vyse roka nevyraba. Vyssi najom sa da kompenzovat jedine zvysenim obratu. Za 6000 Sk ten Maximum kupi jedine uplna truba. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 15:23.34 | |
RE: toroidicka parabolaa kdo ti rekl, ze se wavefrontier nevyraba, ja ho muzu mit za 115,00 Teuro, novy :))) |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 15:25.08 | |
RE: toroidicka parabolaceny jsem Ti napsal,tak si udělej výlet do Brna/Vltavská/ a máš to.Nevim jestli se vyrábí či nikoliv/WF/,ale nikdo ji k nám nedováží.Myslim,že PAT tu nedávno psal,že ji koupil v SRN. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 15:26.37 | |
RE: toroidicka parabola...aha,tak to byl docent doutnik.Zdravim! ;) |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 15:27.46 | |
@docdoutnikJe to zo spolahlivych zdrojov a prebehlo to aj na nete (spor o ochrannu znamku) - to neznamena, ze sa neda zohnat, a ani to neznamena, ze je lepsia ako hocico ine. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 15:39.55 | |
RE: toroidicka parabolamas pravdu, ta maximum je dobra. Jsou ale i jiny a ty maji kratsi drzaky a tam pridelas maximalne 12 jednotek. Ty originaly se dovazeji pry z usa. Cetl jsem to na netu. |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 15:42.50 | |
@ saxonkdyz chci na toroidku chytat 10,13,16,19, tedy po 3 stupnich, melo by to jit i na normalni LNBs nebo.Diky za info a pozdravuji :))) |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 15:43.53 | |
Pre zaujimavostToroidna antena matematicky vznikla 1991. V USA bola patentovana 1999 (US Patent 5952978). |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 15:45.40 | |
@docdoutnikAno ide to na bezne lnb, dokonca aj na niektore quad. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 15:50.12 | |
RE: toroidicka parabolaja tam prave chci dat asi 8 quadu a chtel jsem tam dat, chess, inverto, golden interstar. Ty by tam meli pasovat, nebo. Je nekdo o tom neco napsaneho.?? Diky |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 15:55.04 | |
RE: toroidicka parabola13,16,19 mam Titanium II twin - quad je presne rovnako velky a bez problemov. |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 16:05.38 | |
RE: toroidicka paraboladik za info R^ :))) |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 17:33.44 | |
toroidická parabolaCo to je ta teroidická parabola ??? |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 17:39.43 | |
RE: toroidicka parabolaterorista a tenorista skoro stejná slova, význam naprosto jiný :laughing: |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:14.41 | |
toroidicka parabolaSorry, tak sem se překlep-to se někdy stane.Ale co je to ta teroristicka parabola ???Na chytání družic po stupních ??(pro lovce??) |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 18:38.05 | |
RE: toroidicka parabolapodívej se na ten odkaz co jsem poslal Jupímu |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:45.02 | |
toroidicka parabolaAha,už to vím ,pěkný-pro maniaky,hmmm to se mi líbí,ale já to nevyužiju.DD |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 20:30.52 | |
docdoutnik10,13,16,19E je na T90 pochopitelně proveditelné i s LNB s většíma "čepicema".Nastavování probíhá podobně jako když láduješ zásobník/jeden na druhý/.Chce to si sepsat žádané TP a podle nich provádět jemné doladění pozice/platí to především pro pozice 10 a 16E/.V Quadech bych neviděl problém,pokud zvolíš variantu s eFkama za sebou.Já pouřívámn Inverta a ty jsou v podstatě stejně široké jako Twiny.S úpravou držáku jsemnacpal mezi 23,5 a 28,5 i Badr.Ale o přesném nastavení se pochopitelně nedá hovořit. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 20:50.55 | |
Saxone,na 42E Nasn je kaput? |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 20:52.41 | |
poky1No to nevim,jsem ted u rodičů.Něco mi uniklo? |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 20:54.04 | |
RE: toroidicka parabolaále, nemůžu ho najít :(( zůstanu na Astrách a hotovo |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 20:56.47 | |
RE: toroidicka parabola12,661/V 9150 5/6 |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 20:58.42 | |
RE: toroidicka parabolanemá to moc velkou páru,možná to ted nejde,je přeci jen zataženo.Přijímám to na samém kraji T90 a za tohoto počasí je to na hraně. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 21:02.44 | |
RE: toroidicka parabolaasi ta bouřka co tu zrovna řádí |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 21:16.23 | |
RE: toroidicka parabolaVyzkoušej to zítra večer,uvidíš,že to pojede. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 21:18.02 | |
RE: toroidicka parabolazítra už tu přece nebudu :) |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 21:23.44 | |
RE: toroidicka parabola...a gampak jédeš na rekreaci?Snad ne do Varny,Soči či jiné letovisko? |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 21:37.34 | |
RE: toroidicka parabolaani nevím, rozhodne se zítra, někam do tepla |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 21:42.44 | |
RE: toroidicka parabolaJá chci jet v půlce prázdnin na Istrii autem,ale když jsem dnes slyšel o té 30km koloně,tak mi zatrnulo.Vezmu horáka a pojedu na Lipno,tam se sperem v každým kempu a budem opálený taky....V Horní Plané je super kuželkárna,jede se tam až skoro do rána.Přeji Ti hezkou dovolenou. |
![]() Saxon |
| 23.07.2008, 19:52.22 | |
To:docdoutníkNo to máš sice v něčem pravdu s tou cenou poštovného z německa popř. benzínu za auto ale je tu ještě třetí cesta ,při troše štěstí oslovit nějakého kamionáka co tam jezdí immerwere na otočku,zjistit kam jezdí a pak na netu najít nejbližší prodejnu a máš to za flašku.To co bydlí blízko hranic to pak mají samozřejmě za babku při víkendovém nákupu za čarou. |
![]() DVB |