| 12.07.2008, 12:02.39 | |
cccam 2.09dobry den...na jakem portu vetsinou jede cccam server.nebo kde to zjistim....predem dekuji za ochotu poradit...mam cccam 2.09 a dreambox 500 |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 12:29.01 | |
RE: cccam 2.09plugin cccam 2.09 jsem si stahnul normalne pres box z netu,nikde jsem nic nemenil,cili defaultni nastaveni....chcic si sparovat po lan siti dva boxy...ale bohuzel neumim si zjistit na jakem portu ten server bezi :-( |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 12:55.45 | |
RE: cccam 2.09a co rika konfigurak ? |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 12:58.17 | |
RE: cccam 2.09kdyz mi povis kde ho najdu a jak se ten soubor jmneuje...tak ti to povim....pokud myslis cccam.cfg...tak ten vim kde je,ale tam se zadava pokud se nemylim,hodnoty user heslo port ,dale ip adresu boxu kam chci aby se pripojilo,ze? |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 13:02.24 | |
RE: cccam 2.09no..port je default 12000 a na připojení přes web 16001 |
![]() petr47 |
| 12.07.2008, 13:04.51 | |
RE: cccam 2.09ok....zkusim to |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 13:10.05 | |
RE: cccam 2.09super jedeto...heled a mohl bys mi jeste poradit,jak udelat ..abych pres cccam sdilel sdilene? |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 13:38.00 | |
Jo je to jednoducheRadek 27 napis dream dream yes89 IP tveho druheho box 192.168.0.?? 102 ? IP boxu 192.168.0.?? Vsude kde jsem uvedl zrusis #. Vali jako z praku. News nepotrebujes. Hodne uzpechu |
![]() Wata |
| 12.07.2008, 14:01.47 | |
RE: cccam 2.09jaky radek 27? ja mam v cccam.cfg ctyri radky...delal jsem si ho sam...nemam defaultni...zkus to popsat trosku obecne a ne takhle konktretne v tvem pripade... |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 14:03.52 | |
Jo je to jednoducheRadek 27 napis dream dream yes89 IP tveho druheho box 192.168.0.?? 102 ? IP boxu 192.168.0.?? Vsude kde jsem uvedl zrusis #. Vali jako z praku. News nepotrebujes. Hodne uspechu |
![]() Wata |
| 12.07.2008, 14:06.37 | |
RE: cccam 2.09Diky za radu...ja verim ze je to jednoduche....ale zrejme me neposlouchas...o jakem radku 27 mluvis....v jakem souboru to mam upravovat.... |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 14:31.12 | |
RE: cccam 2.09gigi: ja spis nechapu o jakem kofiguraku mluvis ty. ten co patri k tomu cccamu ma vice nez 17KB a vsechno na co se ptas je tam v ukazkach popsany. |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 14:36.18 | |
RE: cccam 2.09ja mluvim o tomto: cccam.cfg.ktery se nachazi ve var/etc/ a ten ma vazne jen pet radku....napsal jsem si ho sam ,podle nabodu...kde se nachazi ten vas,o kterem tady mluvite vy |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 14:40.24 | |
RE: cccam 2.09na i-have-a-dreambox.com :)))proto se od zacatku ptam, co na to rika konfigurak. protoze jakakoliv otazka je uplne zbytecna ... |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 14:47.14 | |
RE: cccam 2.09tome odkazujes na www stranku? prosim te jestli mi chces pomoc...tak mi rekni kde mam v boxu najit ten konfigurak o kterem tady porad mluvite...at ho muzu tedy upravit.... |
![]() gigi1982 |
| 12.07.2008, 14:53.49 | |
RE: cccam 2.09tam si ho stahnes , ale budes se muset nejdriv registrovat./var/etc/CCcam.cfg |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 15:03.29 | |
RE: cccam 2.09tak ted nevim kdo z nas je vice zmateny....tento soubor mam uz davno nastaveny...je to sparovane...ma otazka znela...jak udelat,abych mel k dispozici to co uz ma k dispozici ten prvni box...cili sdilet uz sdilene |
![]() gigi1982 |
| 13.07.2008, 08:56.18 | |
RE: cccam 2.09RE: cccam 2.09jaky radek 27? ja mam v cccam.cfg ctyri radky...delal jsem si ho sam...nemam defaultni...zkus to popsat trosku obecne a ne takhle konktretne v tvem pripade... Autor: gigi1982 var/etc cccam cfg. ma 567 radku. Jsou cislovany na levem kraji. Na dreamu c.1/ napises v radce 89 IP dreamu c2 a dream dream yes (ten je jiz predvoleny). Na dreamu c. 2 v radce 89 napises IP dreamu 1. Zbyva jen cucet. Nazapomen zrusit u uvedenych radku #. |
![]() Wata |
| 13.07.2008, 11:19.05 | |
RE: cccam 2.09tohle je mi jasne...to uz jsem psal nahore,ze mi to jede...me jde spise o to...jak to udelat...aby mi slo sdilet,uz sdilene |
![]() gigi1982 |
| 13.07.2008, 16:58.08 | |
Tak to zas neni jasne meCo to znamena sdilet sdilene? Sdilet muzes preci z jednoho receiveru treba na 10, znamena to jen, ze uvedes 10 IP adres. |
![]() Wata |
| 13.07.2008, 22:46.18 | |
RE: cccam 2.09myslim to tak,ze mi nekdo sdili pres net,a ja si to chci z toho receiveru sdilet jeste na druhy box |
![]() gigi1982 |
| 14.07.2008, 06:29.10 | |
V zasade by to melo jitja ale s tim nemam zkusenosti, navic se o tom verejne nikdo nechce bavit. Je to nezakone. |
![]() Wata |
| 14.07.2008, 08:35.30 | |
RE: cccam 2.09ZKUS nastudovat:www.google.com/search?num=100&q=cccam+howto+share Jinak by me zajimalo, jaky byste doporucili nejlevnejsi bezproblemovy a schopny receiver s LAN, ktery by tohle umel a ma vymakane tuningove firmwary diky... |
![]() gorro |