Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 12:02.39

cccam 2.09

dobry den...na jakem portu vetsinou jede cccam server.nebo kde to zjistim....predem dekuji za ochotu poradit...mam cccam 2.09 a dreambox 500
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 12:29.01

RE: cccam 2.09

plugin cccam 2.09 jsem si stahnul normalne pres box z netu,nikde jsem nic nemenil,cili defaultni nastaveni....chcic si sparovat po lan siti dva boxy...ale bohuzel neumim si zjistit na jakem portu ten server bezi :-(
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 12:55.45

RE: cccam 2.09

a co rika konfigurak ?
uživatel
bublajs
12.07.2008, 12:58.17

RE: cccam 2.09

kdyz mi povis kde ho najdu a jak se ten soubor jmneuje...tak ti to povim....pokud myslis cccam.cfg...tak ten vim kde je,ale tam se zadava pokud se nemylim,hodnoty user heslo port ,dale ip adresu boxu kam chci aby se pripojilo,ze?
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 13:02.24

RE: cccam 2.09

no..port je default 12000 a na připojení přes web 16001
uživatel
petr47
12.07.2008, 13:04.51

RE: cccam 2.09

ok....zkusim to
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 13:10.05

RE: cccam 2.09

super jedeto...heled a mohl bys mi jeste poradit,jak udelat ..abych pres cccam sdilel sdilene?
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 13:38.00

Jo je to jednoduche

Radek 27 napis dream dream yes
89 IP tveho druheho box 192.168.0.??
102 ? IP boxu 192.168.0.??
Vsude kde jsem uvedl zrusis #.
Vali jako z praku. News nepotrebujes.
Hodne uzpechu
uživatel
Wata
12.07.2008, 14:01.47

RE: cccam 2.09

jaky radek 27? ja mam v cccam.cfg ctyri radky...delal jsem si ho sam...nemam defaultni...zkus to popsat trosku obecne a ne takhle konktretne v tvem pripade...
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 14:03.52

Jo je to jednoduche

Radek 27 napis dream dream yes
89 IP tveho druheho box 192.168.0.??
102 ? IP boxu 192.168.0.??
Vsude kde jsem uvedl zrusis #.
Vali jako z praku. News nepotrebujes.
Hodne uspechu
uživatel
Wata
12.07.2008, 14:06.37

RE: cccam 2.09

Diky za radu...ja verim ze je to jednoduche....ale zrejme me neposlouchas...o jakem radku 27 mluvis....v jakem souboru to mam upravovat....
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 14:31.12

RE: cccam 2.09

gigi: ja spis nechapu o jakem kofiguraku mluvis ty. ten co patri k tomu cccamu ma vice nez 17KB a vsechno na co se ptas je tam v ukazkach popsany.
uživatel
bublajs
12.07.2008, 14:36.18

RE: cccam 2.09

ja mluvim o tomto: cccam.cfg.ktery se nachazi ve var/etc/ a ten ma vazne jen pet radku....napsal jsem si ho sam ,podle nabodu...kde se nachazi ten vas,o kterem tady mluvite vy
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 14:40.24

RE: cccam 2.09

na i-have-a-dreambox.com :)))
proto se od zacatku ptam, co na to rika konfigurak. protoze jakakoliv otazka je uplne zbytecna ...
uživatel
bublajs
12.07.2008, 14:47.14

RE: cccam 2.09

tome odkazujes na www stranku? prosim te jestli mi chces pomoc...tak mi rekni kde mam v boxu najit ten konfigurak o kterem tady porad mluvite...at ho muzu tedy upravit....
uživatel
gigi1982
12.07.2008, 14:53.49

RE: cccam 2.09

tam si ho stahnes , ale budes se muset nejdriv registrovat.
/var/etc/CCcam.cfg
uživatel
bublajs
12.07.2008, 15:03.29

RE: cccam 2.09

tak ted nevim kdo z nas je vice zmateny....tento soubor mam uz davno nastaveny...je to sparovane...ma otazka znela...jak udelat,abych mel k dispozici to co uz ma k dispozici ten prvni box...cili sdilet uz sdilene
uživatel
gigi1982
13.07.2008, 08:56.18

RE: cccam 2.09

RE: cccam 2.09
jaky radek 27? ja mam v cccam.cfg ctyri radky...delal jsem si ho sam...nemam defaultni...zkus to popsat trosku obecne a ne takhle konktretne v tvem pripade...
Autor: gigi1982

var/etc cccam cfg. ma 567 radku. Jsou cislovany na levem kraji.
Na dreamu c.1/ napises v radce 89 IP dreamu c2 a dream dream yes (ten je jiz predvoleny). Na dreamu c. 2 v radce 89 napises IP dreamu 1. Zbyva jen cucet. Nazapomen zrusit u uvedenych radku #.
uživatel
Wata
13.07.2008, 11:19.05

RE: cccam 2.09

tohle je mi jasne...to uz jsem psal nahore,ze mi to jede...me jde spise o to...jak to udelat...aby mi slo sdilet,uz sdilene
uživatel
gigi1982
13.07.2008, 16:58.08

Tak to zas neni jasne me

Co to znamena sdilet sdilene? Sdilet muzes preci z jednoho receiveru treba na 10, znamena to jen, ze uvedes 10 IP adres.
uživatel
Wata
13.07.2008, 22:46.18

RE: cccam 2.09

myslim to tak,ze mi nekdo sdili pres net,a ja si to chci z toho receiveru sdilet jeste na druhy box
uživatel
gigi1982
14.07.2008, 06:29.10

V zasade by to melo jit

ja ale s tim nemam zkusenosti, navic se o tom verejne nikdo nechce bavit. Je to nezakone.
uživatel
Wata
14.07.2008, 08:35.30

RE: cccam 2.09

ZKUS nastudovat:
www.google.com/search?num=100&q=cccam+howto+share

Jinak by me zajimalo, jaky byste doporucili nejlevnejsi bezproblemovy a schopny receiver s LAN, ktery by tohle umel a ma vymakane tuningove firmwary

diky...
uživatel
gorro