Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 11:27.55

přístroj pro skylink a cslink současně

DOporučte prosím někdo přijímač pro současné bezproblémové používání karet skylink a cs link.
Předem díky.
uživatel
svata
12.07.2008, 11:33.15

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

já mám openbox 810 a funguje perfekne R^
uživatel
Jupi
12.07.2008, 11:49.01

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

Já mám Goldena 870 xpeda bez problémů. R^
uživatel
koax
12.07.2008, 12:15.35

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

i ten juzkův ferda 7600 to dá naprosto spolehlivě ;)
uživatel
poky1
12.07.2008, 12:20.03

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

ono cokoliv co má CI slot to dá
uživatel
poky1
12.07.2008, 12:24.20

poky1

Zdravím do Dačic.
...to je sice pravda,ale znamená to další investici do modulu.Při ceně přijímače kolem 2tis,je investice kolem litru dost významná!Co já vím,tak chodí spolehlivě se základním softem/bez češtiny/ STR1 od Technisat a ta X810 od Openboxu.
uživatel
Saxon
12.07.2008, 12:26.54

Saxon

Zdarec do CB.
Ještě si tu plácám játra, zítra jedu na krátkou dovolenou max. 10 dní.
uživatel
poky1
12.07.2008, 12:32.28

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

10 dní je krátká dovolená?To bych asi nevydržel,leda bych tam něco montoval,ozvučoval.....
Včera jsem byl na zámku v Nových Hradech,dělali jsme Jarmilku & Fleret a Tomáše Kočka - Moraváci jsou muzikanti jako bejk!!Dnes tam mám jet také,ale čekám na předpověď,prý bude hodně vody...
Docela bych to uvítal,jsem už jakýsi utrajdaný. ;)
uživatel
Saxon
12.07.2008, 12:52.21

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

Technisat STR1 s eng. menu je OK R^
uživatel
Serano
12.07.2008, 13:19.24

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

Openbox X-810.
uživatel
ahe56
12.07.2008, 13:44.13

RE:přístroj pro skylink a cslink současně

Potvrzuji informaci od Saxona a Serana.Technisat STR1 s tovární verzí naprosto bezproblémů.
uživatel
BIDLO
12.07.2008, 17:57.14

RE: přístroj pro skylink a cslink současně

Takže to je nejlevnější varianta pro 2x Cryptoworks?

STR1 za 3.680,- Kč (EUP)?

Neexistuje nějaký Linux stroj s možností EMU navíc, v podobné cenovce?
uživatel
gorro
13.07.2008, 11:50.46

@serano

tebe sa to nebije? Ja musím furt reštartovať diablo..:( Ak vieš poraď..please help me!
uživatel
DJYEMI
13.07.2008, 15:43.50

RE:přístroj pro skylink a cslink současně

Anebo již zmíněný Openbox X-810.
uživatel
BIDLO