| 12.07.2008, 11:27.55 | |
přístroj pro skylink a cslink současněDOporučte prosím někdo přijímač pro současné bezproblémové používání karet skylink a cs link.Předem díky. |
![]() svata |
| 12.07.2008, 11:33.15 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současnějá mám openbox 810 a funguje perfekne R^ |
![]() Jupi |
| 12.07.2008, 11:49.01 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současněJá mám Goldena 870 xpeda bez problémů. R^ |
![]() koax |
| 12.07.2008, 12:15.35 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současněi ten juzkův ferda 7600 to dá naprosto spolehlivě ;) |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 12:20.03 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současněono cokoliv co má CI slot to dá |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 12:24.20 | |
poky1Zdravím do Dačic....to je sice pravda,ale znamená to další investici do modulu.Při ceně přijímače kolem 2tis,je investice kolem litru dost významná!Co já vím,tak chodí spolehlivě se základním softem/bez češtiny/ STR1 od Technisat a ta X810 od Openboxu. |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 12:26.54 | |
SaxonZdarec do CB.Ještě si tu plácám játra, zítra jedu na krátkou dovolenou max. 10 dní. |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 12:32.28 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současně10 dní je krátká dovolená?To bych asi nevydržel,leda bych tam něco montoval,ozvučoval.....Včera jsem byl na zámku v Nových Hradech,dělali jsme Jarmilku & Fleret a Tomáše Kočka - Moraváci jsou muzikanti jako bejk!!Dnes tam mám jet také,ale čekám na předpověď,prý bude hodně vody... Docela bych to uvítal,jsem už jakýsi utrajdaný. ;) |
![]() Saxon |
| 12.07.2008, 12:52.21 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současněTechnisat STR1 s eng. menu je OK R^ |
![]() Serano |
| 12.07.2008, 13:19.24 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současněOpenbox X-810. |
![]() ahe56 |
| 12.07.2008, 13:44.13 | |
RE:přístroj pro skylink a cslink současněPotvrzuji informaci od Saxona a Serana.Technisat STR1 s tovární verzí naprosto bezproblémů. |
![]() BIDLO |
| 12.07.2008, 17:57.14 | |
RE: přístroj pro skylink a cslink současněTakže to je nejlevnější varianta pro 2x Cryptoworks?STR1 za 3.680,- Kč (EUP)? Neexistuje nějaký Linux stroj s možností EMU navíc, v podobné cenovce? |
![]() gorro |
| 13.07.2008, 11:50.46 | |
@seranotebe sa to nebije? Ja musím furt reštartovať diablo..:( Ak vieš poraď..please help me! |
![]() DJYEMI |
| 13.07.2008, 15:43.50 | |
RE:přístroj pro skylink a cslink současněAnebo již zmíněný Openbox X-810. |
![]() BIDLO |