Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 11:24.28

Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

Mal som kartu T & T registrovanú na známeho v českej republike, ktorý sa cca po roku z mne neznámeho dôvodu rozhodol deaktivovať kartu T & T na príjem českých programov. Overoval som si najprv na ich vebe aktiváciu podľa čísla karty a potom som písal majl do T & T a tam som sa toto dozvedel, že karta bola deaktivivaná majiteľom. Známy mi neberie telefón a neodpovedá na majly. Čo sa dá v takomto prípade robiť? Dá sa karta preregistrovať na niekoho iného, alebo mi ostane škrabka na okno a oči pre plač?
uživatel
Citron
12.07.2008, 11:31.31

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

daj si na seba gitalku a máš pokoj
uživatel
Jupi
12.07.2008, 11:48.20

:-((

Jasné, aj o tom som uvažoval, ale štyri litre sú v (nevhodné slovo)i :-((
uživatel
Citron
12.07.2008, 11:51.31

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

Tak to máš teda pech a nebo jsi mu něco dlužen.
uživatel
Jarous
12.07.2008, 11:53.01

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

Aj Gital musi na niekoho registrovat. Aked mu spravi to iste???
uživatel
NR Laco
12.07.2008, 11:54.08

:-((

Nikomu niesom nič dlžný, žijen do výšky svojho platu. Tak mám "pech" ...
uživatel
Citron
12.07.2008, 11:59.59

:-((

Toto sú také drobné podrazy na občanov v "demokratických" krajinách,(zakódovaná televízia...atp.) kde sú na prvom mieste peniaze, tak dlho dlho nič, potom tri vagóny piesku, tak zas peniaze a tak je niekde občan, vôl-ič, platca daní, základný kameň štátu atp...šak snáď nechcem toho až tak veľa, iba si občas pozrieť niekedy v minulosti úplne bežnú, bratskú časkú televíziu. Howgh!
uživatel
Citron
12.07.2008, 12:11.18

NR Laco

Tu gitalku staci zaregistrovat na toho,na kom je napisany koncesionarsky poplatok v dome alebo byte :8) :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
jank
12.07.2008, 12:11.50

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

Bývá naprosto normální: že Čech aktivuje naše karty a Slovák vaši, drží si navzájem aktivační údaje a nemůže k něčemu takovému dojít!!! :8)
uživatel
poky1
12.07.2008, 12:13.29

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

prdlačky kludne si tam môže dať vlastnú adresu len namiesto kde ju bude používať dá ČR namiesto SR a hotovo
uživatel
Jupi
12.07.2008, 12:23.48

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

Normalne si najdi nejakeho jineho cecha, ktery by byl ochoten vyplnit registracni formular na nete TaT. Dat tam sve udaje, cislo SIPO atd. Nakonec cislo te one karty. No a pokud ti ji to odmitne registrovat a napise, ze je uplne deaktivovana, tak asi ten Gital. Nemyslim si, ze by ji treba schvalne deaktivoval. Mohlo byt treba vice duvodu, prestal platit koncesionarske poplatky atd...
uživatel
faust
12.07.2008, 12:29.06

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

ta původní karta je mrtvá, musel by mít ten další (čehůn) papír od toho kdo to registroval
uživatel
poky1
12.07.2008, 12:29.50

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

To co napsal faust by mohlo být nejpravděpodobnější.Mohlo se mu něco přihodit,
uživatel
Jarous
12.07.2008, 12:32.45

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

Karta se dá normálně aktivovat na sebe, ale nejde to již přes internet, ale přes papírový formulář odeslaný třeba faxem. Zavolej telefonem operátora a domluv se s ním na dalším postupu.
uživatel
grupen
12.07.2008, 12:54.17

:-((

Ďakujem za rady, nejak to vymyslím, lebo fakt nám doma chýbajú české programy. Asi postupne skúsim všetky kroky...a keď nič nepomôže tak asi *ital na seba...uvidíme. T & T asi už nie. Keď sa to vezme dookola a dookola, ktovie koľko potencionálnych zákazníkov "vďaka" tomuto príspevku sa rozhodlo pre konkurenciu. Vidí sa mi, že takýmito "opatreniami" idú proti sebe. Ale to je iba môj názor. Bye!
uživatel
Citron
12.07.2008, 13:02.49

žadný smajlík RE: Deaktivácia karty T and T...čo s

žadný smajlík RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?
ta původní karta je mrtvá, musel by mít ten další (čehůn) papír od toho kdo to registroval

Toto je naprostý nesmysl, nedávno jsem jednu kartu také přeregistrovával přes operátora, žádný papír od původního majitele jsem nepotřeboval. Koupil jsem ji na inzerát. Karty se takto běžně prodávají např. když majitel zemře.
uživatel
grupen
12.07.2008, 13:08.53

@grupen

Já mám naprosto jiné zkušenosti, karta pocházela z výměny, nerozbalená, ale byla určena pro původního majitele, bez glejtu od něj, mi z TaT nabídli že mi za 1500Kč pošlou jinou. Rv
uživatel
poky1
12.07.2008, 13:10.27

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

A tak tiež žiadné SIPO už nepotrebuješ,aj pri Gitalkach,aj pri T-T kartach pri elektronickej registrácii je to nepovinný údaj.
uživatel
letas
12.07.2008, 15:06.22

Deaktivace T-T

POKUD CHCEŠ POŠLI MI NA EMAIL ČISLO KARTY A JA SE POKUSIM CO BY SE STIM DALO DĚLAT.kosakzdenek@seznam.cz
uživatel
16zdenda
12.07.2008, 18:20.06

Deaktivace karty

Koupil jsem satelit.komplet i s kartou za 1000kč(TaT karta)
Řeším ted jak ji přeregistrovat na mě.má někdo zkušenost???
uživatel
Cucerak
12.07.2008, 18:25.22

RE: Deaktivácia karty T and T...čo s ťým?

A zavolali jste tento dotaz na provozovatele te karty?

Ja bych asi poslal dopis na dodejku s tim, ze se meni spojovaci SIPO cislo jako cislo majitele / platce koncesionarskeho popp. ke karte XY a registracni adresa a vyckal bych.

Jak to maji u TaT netusim, ale na pisemny pozadavek predpokladam reagovat pisemne budou muset...
uživatel
gorro
12.07.2008, 18:31.46

Deaktivace karty

Já jsem psal meil,odepsali že to řešej,jo ale asi až v pondělí.Hned jim tam pošlu přihlašovací formulař co jsem stáh od nich z netu,dám tam moje údaje a at se staraj.
uživatel
Cucerak
12.07.2008, 19:17.57

TaT

Ja sam kartu registroval netom na seba-žiadny problém.
uživatel
TOMAšKO