Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 17:13.01

editor-technisat

Nemáte někdo vhodný editor a setting pro technisat digit CI2,dík.
uživatel
mog1993
12.07.2008, 21:15.16

RE: editor-technisat

můžeš použít buď fabrikový Techniport ze stránek výrobce a pokud ti nebude vonět,zkus se kouknout na stránky www.setedit.de
Tenhle model by měl fungovat s Techniportem pomocí nekříženého kabelu.Bývá ovšem problém s Techniportem.Upravené settingy v PC, si dělají co chtějí.SetEdit pro přijímače Technisat fungují dobře.Stáhni si demo a pak si ho můžeš za všimné/cca 20-25Euro/ koupit.
uživatel
Saxon
13.07.2008, 07:43.47

RE:

Dík za info.
uživatel
mog1993
13.07.2008, 12:04.58

RE: editor-technisat

pak se ozvi,jak jsi dopadl.
uživatel
Saxon
13.07.2008, 15:44.15

Saxon

SetEdit i Techniport běží bez problémů,ještě jednou dík.
uživatel
mog1993