| 12.07.2008, 17:13.01 | |
editor-technisatNemáte někdo vhodný editor a setting pro technisat digit CI2,dík. |
![]() mog1993 |
| 12.07.2008, 21:15.16 | |
RE: editor-technisatmůžeš použít buď fabrikový Techniport ze stránek výrobce a pokud ti nebude vonět,zkus se kouknout na stránky www.setedit.deTenhle model by měl fungovat s Techniportem pomocí nekříženého kabelu.Bývá ovšem problém s Techniportem.Upravené settingy v PC, si dělají co chtějí.SetEdit pro přijímače Technisat fungují dobře.Stáhni si demo a pak si ho můžeš za všimné/cca 20-25Euro/ koupit. |
![]() Saxon |
| 13.07.2008, 07:43.47 | |
RE:Dík za info. |
![]() mog1993 |
| 13.07.2008, 12:04.58 | |
RE: editor-technisatpak se ozvi,jak jsi dopadl. |
![]() Saxon |
| 13.07.2008, 15:44.15 | |
SaxonSetEdit i Techniport běží bez problémů,ještě jednou dík. |
![]() mog1993 |