| 12.07.2008, 17:44.02 | |
Musicmaxhezky den, proc nejede ani musicmax? ani musicmax adult?Vam to jde? dekuji za info |
![]() ice99 |
| 12.07.2008, 17:45.23 | |
RE: Musicmaxmusicmax na 1W jde a večer se změní na ten tvůj adult |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 17:51.29 | |
amosok, dik, ale mne to slo na Amos? |
![]() ice99 |
| 12.07.2008, 21:26.42 | |
RE: MusicmaxNa Amose to fakt nejde. Tma, len signál je. Ostatný Mediatech ide OK. |
![]() vw1 |
| 13.07.2008, 11:41.09 | |
RE: MusicmaxAni mne to nejde..a už je druhý deň:( Naprv otos csatorna a teraz toto..:( |
![]() DJYEMI |