Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 17:44.02

Musicmax

hezky den, proc nejede ani musicmax? ani musicmax adult?
Vam to jde? dekuji za info
uživatel
ice99
12.07.2008, 17:45.23

RE: Musicmax

musicmax na 1W jde a večer se změní na ten tvůj adult
uživatel
poky1
12.07.2008, 17:51.29

amos

ok, dik, ale mne to slo na Amos?
uživatel
ice99
12.07.2008, 21:26.42

RE: Musicmax

Na Amose to fakt nejde. Tma, len signál je. Ostatný Mediatech ide OK.
uživatel
vw1
13.07.2008, 11:41.09

RE: Musicmax

Ani mne to nejde..a už je druhý deň:( Naprv otos csatorna a teraz toto..:(
uživatel
DJYEMI