| 12.07.2008, 17:45.58 | |
Jakou parabolu??Prosím o radu ,která parabola bude lepší.Pro normální příjem 19,2 a 23,5.Mám tady -ovál šířka72,výška82.nebo -kulatá 85 na 85 |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 17:47.29 | |
RE: Jakou parabolu??ten tvůj ovál plně vyhoví, jen se vyhni monobloku |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 17:50.22 | |
RE: Jakou parabolu??Lepší je 85 cm, ale jinak platí co napsal poky. |
![]() sirda |
| 12.07.2008, 17:58.49 | |
jakou parabolu??proč né monoblok??? |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 18:00.17 | |
RE: Jakou parabolu??protože stojí za .ovno!!! samostatné nastavíš mnohem lépe |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:03.48 | |
Jakou parabolu??Aha už ho tam mám.Pozdě-ale šlape to.Dík. |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 18:10.52 | |
RE: Jakou parabolu??sháním nějakou offsetovou 150-tku na BBC. kdyby měl někdo nějaký doporučení tak sem s tím. zatím jsem našel nějakou emme esse za 10.000 to se mi zdá teda dost drahý. |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 18:14.02 | |
RE: Jakou parabolu??Čím to asi bude, že v sestavách (kompletech) se často nachází sra.ky ?To já jsem teď koupil Fubu 71x81 - požadavek byl 28,5°E a 23,5°E. Pokud by byly hlavičky LNB standardně široké (60mm), nedalo by se to už nastavit. Při použití LNB s 55 mm širokými ozařovači již vše v pohodě. Parabola je to drahá. Alespoň nebl.ju, když tu montáž ukončím. Zákazník s cenou souhlasil. |
![]() mirasat |
| 12.07.2008, 18:19.54 | |
@vortimondgibertini 150 alu 289,00 Teuro nebo Laminas 150 laminatova za 399,00 + postovne. R^ |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 18:23.42 | |
RE: Jakou parabolu??laminátová? Tý jo, vracíme se do starejch časů. :) |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:26.40 | |
Jakou parabolu??Dik za info,měl jsem tady 2 na zahradě,ale už jsem tam dal šišku.Je taková skladnější,alespon mi ji neveme zase nějaká EMA. :))) Zajímal mě kvalitnější signál.(Ferguson 8900HD+LCD Philips)Aby to trochu ukazovalo. |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 18:27.15 | |
RE: Jakou parabolu??šetřím na novou, na laminátovou, už ji chci mít v létě na dovolenou, -nou, -nou :laughing: |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 18:30.40 | |
vortimondProč chceš ofsetovou? Koukni na eshop Sapro, středová 180 cm za 1999,- |
![]() sirda |
| 12.07.2008, 18:34.07 | |
RE: Jakou parabolu??Pro vortimond //Na sat burze je ofset parabola prodelin o průměru 180-bohužel je o 30čísel větší E-mail vanspeed@seznam.cz |
![]() hobza |
| 12.07.2008, 18:35.55 | |
Jakou parabolu??Proboha,kam ty velký věci dáváte,co stím budete dělat??? |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 18:36.59 | |
RE: Jakou parabolu??čučet na Astru2 že Vorti? |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 18:38.43 | |
Jakou parabolu??Aha,já chci taky čučet,co tam je zajímavýho??? |
![]() Cucerak |
| 12.07.2008, 18:40.54 | |
RE: Jakou parabolu??no jasně. já bych vzal i tu emme esse jestli je dobrá ale tak jedině na splátky. ale to se taky snad dá někde. no a kdyby mi to přivezli až pod nos, tak proč ne. |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 18:44.03 | |
RE: Jakou parabolu??a ja si myslel, ze vortimond nam predvede svuj super bastl , kde na stodvacu pridela kolem dokola rozrezany plechovky od plzne. no skoda no, ja si myslel ze se aspon zasmeju. |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 18:47.13 | |
RE: Jakou parabolu??blíží se olympiáda a to přestává veškerá legrace. protože na BBC HD to bude prvotřídní akce a audiovizuální koncert :laughing: |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 19:04.05 | |
RE: Jakou parabolu??a v cem je problem ? ve vypiti tolika piva nebo v lenivosti to udelat nebo v tom, ze takova legrace jak si vykladal to neni ? |
![]() bublajs |
| 12.07.2008, 19:07.25 | |
RE: Jakou parabolu??no já nejsem kutil. a v poslední době jsem taky dost línej, čím dál tím víc. ale když jinak nedáš, tak já tam ty "uši" teda zkusím napřed nějak přidělat. schválně co to udělá. blbý že nemám zrovna alobal :-/ |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 19:25.20 | |
RE: Jakou parabolu??ja myslim ze na astru 19 a 23° staci jakakoliv parabola 50 cm, pokud chce monoblok a silhani, tak lepe 70 a vyse cm.Mam motor na 140 cm parabolu, nevite, kde sehnat 120-140 cm parabolu ofsetku? Chci vyzkouset cely horizont. |
![]() gorro |
| 12.07.2008, 19:42.04 | |
RE: Jakou parabolu??kup si třeba gibertiny 120 ta prý není špatná |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 19:46.32 | |
RE: Jakou parabolu??Proč řešíte stále ofset,běžte na parabolu TOROIDAL 90.Nepotřebujete žádný motor a kvalita signálu super. |
![]() CHECHOS |
| 12.07.2008, 19:48.23 | |
RE: Jakou parabolu??no to určitě. na to bych nechytil svoje oblíbený arabáče. to bych asi nepřežil |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 19:51.31 | |
RE: Jakou parabolu??ty myslíš že ofset je lepší?Koukni na AB-forum.cz a snad pochopíš vo co go.Každému co je přáno. |
![]() CHECHOS |
| 12.07.2008, 20:05.11 | |
@CHECHOStak mi chytni BBC z Astry2 ty T90! Plochu ničím nenahradíš!!! :bomb: |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 20:10.14 | |
RE: Jakou parabolu??tím myslíš jako emu? a k čemu? na FTA stanicích najdeš tolik zajímavýho, že nestíhám ani sledovat. dokonce i na Anixe HD se občas objeví něco zajímavýho. za chvíli začíná Great Balls Of Fire - životopis Jerry Lee Lewise s Winonou Ryder |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 20:12.39 | |
RE: Jakou parabolu??ůplně v pohodě. |
![]() CHECHOS |
| 12.07.2008, 20:15.01 | |
RE: Jakou parabolu??aspoň jsem si tedy nevšimnul, že by se na AB-fóru probíralo něco jinýho než emu? |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 20:21.27 | |
RE: Jakou parabolu??Protoze s toroidal (za Cena: 3.490,- Kč s DPH) mas rozsah 40° vs. motor ja mam 160° a take musis na kazdy satelit koupit a nastavit vlastni konvertor. Motor je pro me ucely lepsi, take si ho chci vyzkouset, jeste nikdy jsem polarmount ani diseq ...Ano, na pevne vybranych par transponderu toroidal OK, ale na me experimenty k nicemu. Je soucasti toroidalu ten slucovac az 16 konvertoru? ------------------------- 1) http://eshop.sapro.cz/product_info.php?products_id=1711 s tou asi nejde otacet :-) 2) http://www.omko.cz/?kod=PA105FEFTE to je muj kandidat, ale jen 105cm 3) http://www.omko.cz/?kod=PA120GIB Gibertini 120 - to je ale ranec a zisk jen o 4 db lepsi ... a "není vhodná pro natáčecí zařízení Sat HH120" - ví někdo proč? |
![]() gorro |
| 12.07.2008, 20:56.25 | |
jakou paraboludej mail poslu ti data a fotky 180cm prodelin na cene se domluvime.jirka jablonec |
![]() vanspeed |
| 12.07.2008, 22:23.12 | |
RE: Jakou parabolu??no já jsem myslel spíš takovou nějakou odlehčenou praktičtější 150-tku a myslím že by to tady (trochu na západ od prahy) i stačilo na tu Astru 2D. minimálně na ty hlavní frekvence tak akorát. ale klidně pošli proč ne, já si to prohlídnu jak to vypadá.vortimond@gmail.com |
![]() vortimond |
| 13.07.2008, 01:39.17 | |
RE: Jakou parabolu??a nestaci na to trebas 105cm parabola s 0.1 LNB?Teda pokud nejsi z Ostravy? |
![]() gorro |
| 13.07.2008, 01:43.12 | |
gorromáš poněkud zkreslené představy, nechápu co máš furt s tím šumovým číslem? |
![]() sirda |
| 13.07.2008, 01:44.55 | |
RE: Jakou parabolu??muzes se mrknou na netu, googleprodelin 180 a treti odkaz... Ja tu 180tku neuzivim, potreboval bych 140 cm (ale takove se jiz dnes nevyrabeji? ps: Mam Opticum DM 2800 (nevite stranku vyrobce)? kolik si myslite ze chytnu nejkrajnejsi satelity s 105cm parabolou (jake krajni pozice)? |
![]() gorro |
| 30.07.2008, 04:07.32 | |
RE: Jakou parabolu??nikdo nic? |
![]() gorro |
| 30.07.2008, 08:52.49 | |
RE: Jakou parabolu??stránka výrobce motoru - globostb.com |
![]() sirda |