| 12.07.2008, 18:08.31 | |
Transsyberia rally 2008Nevíte někdo, která sat.tv přenáší sestřih nebo ukázky jednotlivých etap.Hledal jsem na Eurosportu a přestože mají upoutávku tak v programu nic. Možná to bude v nějaké jiné národní verzi. |
![]() sat1 |
| 12.07.2008, 18:17.07 | |
rallypred chvili to skoncilo na eurosportu,kopecky 6ty,celkove4ty |
![]() dhtbox |
| 12.07.2008, 18:23.47 | |
Re:To byla IRC rally, mám pocit, že tohle je něco jiného. Na Stránce Transsyberia rally.com jsou vidět spíš Offroady. |
![]() sat1 |
| 12.07.2008, 21:30.48 | |
RE: Transsyberia rally 2008Nedaval to nahodou Eurosport 2 Live? :8) |
![]() jank |
| 12.07.2008, 22:01.51 | |
Re:Tak zatím pouze dvouminutový Picture of the Day na Eurosport cz v 22:00, pak asi ještě v 24:00. |
![]() sat1 |
| 13.07.2008, 16:25.25 | |
RE: Transsyberia rally 2008Eutelsat W2 (16.0°E)Fréquence: 12687 - Pol: V - SR: 5632 - FEC: 3/4 Catégorie: Sport - Courses auto/moto Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL) Infos: Transsyberia Rally 2008(highlights) ;) |
![]() adam 2 |