| 12.07.2008, 18:21.25 | |
program na editaci *.tsCo používáte na editaci záznamu z PVR -*.TS? |
![]() RAD |
| 12.07.2008, 20:01.54 | |
VideoReDoVideoReDo |
![]() tono |
| 12.07.2008, 20:15.19 | |
RE: program na editaci *.tsMPEG Video Wizard DVD |
![]() zdepa |
| 12.07.2008, 20:51.24 | |
RE: program na editaci *.tsPVAStrumento 2.1.0.17 |
![]() oneeeee |
| 12.07.2008, 21:14.04 | |
RE: program na editaci *.tsA co ma byt vystup? |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 21:15.00 | |
RE: program na editaci *.tspri tom mojom Make PS |
![]() oneeeee |
| 12.07.2008, 21:19.21 | |
doplnokChytrý =demuxer= pro záznam digitálního TV vysílání (a pro jiné nahrávky ve formátu MPEG2)Potřebujete oddělit obrazovou a zvukovou stopu ve video souboru, který vznikl stažením z digitální kamery nebo nahráním digitální televize? Pak vyzkoušejte tento nástroj. Rychle a jednoduše dokáže oddělit obraz od zvuku a každý uložit do zvláštního souboru. PVAStrumento sice neobsahuje nástroje pro opravu snímků, výborně si však rozumí i s problematickým zvukem AC3. Oddělit stopy od sebe budete potřebovat v případě, že film budete stříhat třeba v programu Cuttermaran. Popis programu může vycházet z toho, co o něm tvrdí jeho tvůrce nebo distributor, a provozovatel služby Download.CHIP.eu nepřebírá odpovědnost za věcnou správnost tohoto popisu. Provozovatel dále nepodporuje protiprávní užívání programů. Odpovědnost za to, že program bude užit pouze v souladu s platnými zákony, leží výhradně na uživateli. |
![]() oneeeee |
| 13.07.2008, 01:44.55 | |
z ts na tsZatím by mi stačilo,kdyby to mělo střih(reklamy)a ukládalo se to zase v TS.Z avi do ts by taky nebylo špatné(pokud to lze jednoduše).Zatím jsem zkoušel VideoReDo,ale je to jen na 15minut. |
![]() RAD |
| 13.07.2008, 02:35.28 | |
RE: program na editaci *.tstak jestli máš zájem, pošlu ti VideoReDo.TVSuite.v3.1.4.549 i s heslem. |
![]() Rambo |
| 13.07.2008, 08:55.48 | |
RE: program na editaci *.tsProjectX taky není špatný a hlavně je free! |
![]() adam 2 |
| 13.07.2008, 11:55.51 | |
RE: program na editaci *.tsZ TS na TS a TRP ProjectX |
![]() gogo1 |
| 13.07.2008, 12:02.10 | |
RE: program na editaci *.tsRambo:už jsem to vyřešil ;)PVR vytvoří při záznamu soubory TS a IDX.Když pak upravím záznam,mám jen TS.A samotný TS mi nechce PVR přehrát.Dá se nějak IDX vytvořit? |
![]() RAD |
| 13.07.2008, 12:11.09 | |
@RADMusis sa unuvat trochu viac a napisat co mas za zostavu. |
![]() gogo1 |
| 13.07.2008, 12:19.01 | |
RE: program na editaci *.tsShowbox S-300,a to ten soubor IDX není standartní pro všechny PVR? |
![]() RAD |
| 13.07.2008, 13:23.48 | |
bohato stačí nová verzia NEROnero |
![]() trace |
| 13.07.2008, 14:24.32 | |
@tracePokial som RADa pochopil chce spravit z TS editovane TS a napchat ho spat na HDD a prehravat na prijmaci s Nerom mam pochybnosti, na mojom CT to s nerom nejde. |
![]() gogo1 |
| 13.07.2008, 15:25.03 | |
RE: program na editaci *.tsAno,chci jen z nahraného TS sestříhat a v TS to pak přehrávat v PVR.Asi lépe vybavené přístroje to umí bez PC,ale to není můj případ. |
![]() RAD |
| 13.07.2008, 18:37.02 | |
RE: program na editaci *.tsSkus ProjectX. Inac som so svojou latinou na konci. |
![]() gogo1 |
| 13.07.2008, 18:47.31 | |
RE: program na editaci *.tsDěkuji všem za rady. |
![]() RAD |
| 14.07.2008, 09:50.50 | |
HDTVtoMPEG2http://www-personal.umich.edu/~balazer/HDTVtoMPEG2/ |
![]() impaler |