Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 21:12.28

OCTAGON SF918HD

jenom za poslední 3 dny co sleduji všechny software a softcamy je OCTAGON SF918HD super jednička v podpoře na orbitu.Co na to PopoDag????jak Ti to máká.
uživatel
hery
12.07.2008, 21:25.00

RE: OCTAGON SF918HD

jo hery, ale vantage 8000, dva HD tunery, na kazdej jednu parabolu a to by byl rachot. :laughing: :laughing:
uživatel
docdoutnik
12.07.2008, 21:50.51

docdoutnik

mám vantage a o přednostích 8000S HD vím také,máš pravdu to je věc dvě paraboly na jeden přístroj OK/komplet celý orbit bez problémů/induvidualní nastavení paraboly na slabých družicích OK,/ale s tou podporou je to slabší/seca2 vantage slabota,zatím nic, bez diabla 2.2 a 2.3 plong,a jenom dnes bez diabla přístroj Octagon_SF918_Biss,CW,Keyfile,12072008,Biss,FTV,CWs,FreeXTVSexOnTV
uživatel
hery
12.07.2008, 22:19.33

RE: OCTAGON SF918HD

Octagon soft 1022 má už aj češtinu! maká na 100 percent,
len je šloda že zatial nedobre splupracuje s externým hardiscom! Nejde na nom JPG ani MP3 .Dialkové ovládanie je zbytočne velké! inak v pohode.podpora je výborná.Vantage už
stagnuje!!!
uživatel
PopoDag
12.07.2008, 22:40.04

PopoDag

Mám to vše zařízené,že nevyužívám HDD ani u VAntage,poslední HDD jsem měl u PREMIA.X 7200 PGU/vlastně mám/mám DVD přístroj DUO a mohu nahrávat na DVD ihned z přístroje,VHS mohu nahrávat na kazety a ze starších nahrávek VHS kazet /vypalovat/tvořit DVD nové nahrávky/,tudíž mě PVR setting a s tím spojené záležitostí nevrzušují,mám to nějak podobně jako misut,Asi Tě oslovím příští týden budu dělat porovnání VANTAGE versus OCTAGON SF 918 HD,a aby to bylo seriozní,chci vědět i tvoje poznatky,zatím čau. R^
uživatel
hery
12.07.2008, 23:03.44

RE: OCTAGON SF918HD

Bohužial odchádzam na nejakú dobu do zahraničia/Paris/,Takže celý vývoj budem sledovat iba na Internete a to iba Pasívne.
Výhoda Octagonu je :že možeš do neho ládovat tri druhy softu
od Goldenu
od Octagonu
od SAB Ultimate ktorý sa mi zdá najlepšie prepracovaný.
Vela úspechov v laborovaní!
uživatel
PopoDag
12.07.2008, 23:15.47

PopoDag

to mě velice mrzí,ale přeju Ti pěkně prožité chvíle ve Francii a až se vrátíš budem dále komunikovat. R^
uživatel
hery
12.07.2008, 23:22.44

RE: OCTAGON SF918HD

Dakujem.Jesen je naša!Potom sa vybláznime!
uživatel
PopoDag