| 12.07.2008, 21:12.28 | |
OCTAGON SF918HDjenom za poslední 3 dny co sleduji všechny software a softcamy je OCTAGON SF918HD super jednička v podpoře na orbitu.Co na to PopoDag????jak Ti to máká. |
![]() hery |
| 12.07.2008, 21:25.00 | |
RE: OCTAGON SF918HDjo hery, ale vantage 8000, dva HD tunery, na kazdej jednu parabolu a to by byl rachot. :laughing: :laughing: |
![]() docdoutnik |
| 12.07.2008, 21:50.51 | |
docdoutnikmám vantage a o přednostích 8000S HD vím také,máš pravdu to je věc dvě paraboly na jeden přístroj OK/komplet celý orbit bez problémů/induvidualní nastavení paraboly na slabých družicích OK,/ale s tou podporou je to slabší/seca2 vantage slabota,zatím nic, bez diabla 2.2 a 2.3 plong,a jenom dnes bez diabla přístroj Octagon_SF918_Biss,CW,Keyfile,12072008,Biss,FTV,CWs,FreeXTVSexOnTV |
![]() hery |
| 12.07.2008, 22:19.33 | |
RE: OCTAGON SF918HDOctagon soft 1022 má už aj češtinu! maká na 100 percent,len je šloda že zatial nedobre splupracuje s externým hardiscom! Nejde na nom JPG ani MP3 .Dialkové ovládanie je zbytočne velké! inak v pohode.podpora je výborná.Vantage už stagnuje!!! |
![]() PopoDag |
| 12.07.2008, 22:40.04 | |
PopoDagMám to vše zařízené,že nevyužívám HDD ani u VAntage,poslední HDD jsem měl u PREMIA.X 7200 PGU/vlastně mám/mám DVD přístroj DUO a mohu nahrávat na DVD ihned z přístroje,VHS mohu nahrávat na kazety a ze starších nahrávek VHS kazet /vypalovat/tvořit DVD nové nahrávky/,tudíž mě PVR setting a s tím spojené záležitostí nevrzušují,mám to nějak podobně jako misut,Asi Tě oslovím příští týden budu dělat porovnání VANTAGE versus OCTAGON SF 918 HD,a aby to bylo seriozní,chci vědět i tvoje poznatky,zatím čau. R^ |
![]() hery |
| 12.07.2008, 23:03.44 | |
RE: OCTAGON SF918HDBohužial odchádzam na nejakú dobu do zahraničia/Paris/,Takže celý vývoj budem sledovat iba na Internete a to iba Pasívne.Výhoda Octagonu je :že možeš do neho ládovat tri druhy softu od Goldenu od Octagonu od SAB Ultimate ktorý sa mi zdá najlepšie prepracovaný. Vela úspechov v laborovaní! |
![]() PopoDag |
| 12.07.2008, 23:15.47 | |
PopoDagto mě velice mrzí,ale přeju Ti pěkně prožité chvíle ve Francii a až se vrátíš budem dále komunikovat. R^ |
![]() hery |
| 12.07.2008, 23:22.44 | |
RE: OCTAGON SF918HDDakujem.Jesen je naša!Potom sa vybláznime! |
![]() PopoDag |