| 12.07.2008, 21:40.29 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221Už se otravně ptám asi potřetí, omlouvám se, dříve mi to šlo, naní ne a ne, vyzkoušel jsem jiné kabely, přeinstaloval soft v PC jak SetEdid , tak Ch Editor verze 2,3 a nic.Přístroje se mi nespojej v časovém limitu. Používám soft 00.55.00.60A-0 ...... nemůže být tady zádrhel ? Co používáte za soft v receiveru ? |
![]() Nervoš |
| 12.07.2008, 22:09.42 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221Z PC do receiveru to jde, zpět ne. |
![]() Nervoš |
| 12.07.2008, 22:19.25 | |
RE: Pořád problém se stažením settingu z Vanta...Používám SetEditVantage 1.07 - build117 a nemám s tím problém. Pokud bys chtěl origoš návod tak dej mail! |
![]() migr |
| 12.07.2008, 22:22.08 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vanta...migr, mám návod, ale úplně nejlíp mi to šlo s ofice softem, u těch neofoco, jak mají v menu tři možnosti, tak tam mi to nejde. Jaký máš soft v přijímači ? |
![]() Nervoš |
| 12.07.2008, 22:32.35 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantadavas v menu stb odeslat data v set editoru? |
![]() uai1 |
| 12.07.2008, 22:42.58 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221Dávám odeslat data, ale program v PC dá hlášku Communication timeout a na TV se objeví hlášky Vysílač nepřijímá.I u softu SetEdit nedojde k propojení. |
![]() Nervoš |
| 12.07.2008, 22:46.22 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221tak skus dat nejaky starsi soft do stb stejne neni nic au jestli bude stejna chyba ted nemuzu skusit spalil jsem v pc rs232 kdyz jsem je zapojil bez vytazeni ze site :8) |
![]() uai1 |
| 12.07.2008, 22:50.19 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221pokud jde nahrat soft nebo key tak asi nekde delas chybu ty nebo je v softu dal bych nejaky starsi treba z dubna a uvidis me to slo bez problemu :8) |
![]() uai1 |
| 12.07.2008, 22:52.01 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221Díky, zkusím starší soft. |
![]() Nervoš |
| 12.07.2008, 23:00.02 | |
uai1čau Lanškrouňáku,to jsem nevěděl,že je tady u nás doma ještě jeden kousek,který dělá do sat.příjmů mimo ing. Boos_409,možná,že ho znáš,můžem někdy podebatovat třeba na zahrádce u pivovaru,a ztratit tak hodinku ze svého drahocenného času./mám taky VANTAGE 7100 S/pokecáme né???? |
![]() hery |
| 12.07.2008, 23:02.17 | |
heryja mam ale jen 221ku ale muzem se potkat :8) |
![]() uai1 |
| 12.07.2008, 23:07.47 | |
@uai1To snad není že máš V221 nemoc,když Ti to vyhovuje tak OK,Vezmu sebou Pavla a hodíme řeč u kafe,nebo piva.Nejsme tak velké město,že když něco budeš potřebovat Ty nebo,já nebo kolega si nevyhovíme,né?dnes jsem brouzdil na VANTAGE KLUB a tam jsem to zjistil. |
![]() hery |
| 12.07.2008, 23:10.54 | |
@uai1dohodnem se na času a dnu můj email je HERY120@email.cz,můžeš se ozvat. |
![]() hery |
| 12.07.2008, 23:14.21 | |
herydopsal jsem si tam icq tak se muzeme spojit a domluvit :8) |
![]() uai1 |
| 13.07.2008, 08:05.21 | |
Pořád problém se stažením settingu z Vantage 221Tak jsem zkusil i starší soft a nic.Zkoušel jsem to i na jiném PC, jiné kabely, takže už asi zbývá jediná možnost, poškozené RS 232 v receiveru od vytažení_zasunutí kabelu při zapnutém stavu. Nahrávat soft i setting jde, stáhnout zpět nejde. Děkuji všem za snahu. |
![]() Nervoš |
| 13.07.2008, 08:51.03 | |
RE: Pořád problém se stažením settingu z Vanta...Je to asi blbost, ale napadlo mě jestli nemáš náhodou přerušený jeden z vodičů 3-2 nebo 2-3 v datovém kabelu. Kdysi se mi to stalo v práci při komunikaci s telefonníma ústřednama! Také to jedním směrem šlo a druhým ne. Oťuknutí ohmetrem není moc práce. |
![]() migr |
| 13.07.2008, 09:10.23 | |
@migr - to by nešlo vůbecPokud by byl přerušen jeden z vodičů, nešlo by přenášet vůbec nic žádnm směrem. Na začátku přenosu ať už čehokoliv kamkoliv dojde vždy k výměně dat přes RX i TX vodič. Kabel tedy bude dobrý. Chyba ovšem může být v RS 232 rozhraní v přijímači. |
![]() Zorbas |
| 13.07.2008, 09:22.30 | |
asi pojede k ZorbasoviProtože jde o druhý receiver v rodině, musím ještě uvážit, zda je pro mne přenos dat do PC nezbytný.Zorbas _ je oprava RS 232 náročná ? |
![]() Nervoš |
| 13.07.2008, 20:22.17 | |
NeníVe srovnání s tím, co jsem dělal s tím 7100S, je to prkotina. Vyměním jeden docela běžný šváb.PS: Už dorazil? Předpokládám,že asi zítra. |
![]() Zorbas |
| 13.07.2008, 21:32.08 | |
NeníJo, čekám ho zítra, nemohu se dočkat.Teď mě napadlo, že soft SetEdit Vantage ukládá setting s příponou .bin, Chanal editor s příponou.si. Každý otvírá jen setting svůj, přitom .si pro verzi 2,3 je jiný, než .si pro verzi HD ... se z toho asi picnu. |
![]() Nervoš |