Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 22:57.01

DIGI KO?

IP BOX KO
uživatel
peti72
12.07.2008, 22:58.35

RE: DIGI KO?

ee mne hlasi ok
uživatel
maxxx
12.07.2008, 23:04.26

DIGI ok

chyba bola asi u mna
uživatel
peti72
13.07.2008, 07:00.00

RE: DIGI KO?

A nebolo by lepšie pred tým než napíšeš otázku, skontrolovať svoj prijímač? Zbytočne založená téma. To asi nebola veľká chyba, keď si ju odstránil za 7:25 min.
uživatel
Crescenzio
13.07.2008, 08:27.47

RE: DIGI KO?

Já se do tohoto většinou nepletu,ale souhlasim s Crescenziem
uživatel
cb21
13.07.2008, 09:22.44

RE: DIGI KO?

musel to tu napisat už dlho to tu nebolo... :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
TELEFONIST
13.07.2008, 12:17.10

RE: DIGI KO?

malé děcko, zavolej telku, že Ti to nešlo a už jde
uživatel
pepiino