| 12.07.2008, 22:22.11 | |
DiSEqcV sat.přijimači mám volbu 1.0 a 1.1.U paraboly mám přepínač 2.0. Jak to má být správně? |
![]() vladnaico |
| 12.07.2008, 22:25.37 | |
RE: DiSEqcAk je pravda co pises potom to nepojde |
![]() gogo1 |
| 12.07.2008, 23:38.00 | |
RE: DiSEqcPokud ma receiver 1.0 nebo 1.1, pak switch 2.0 by mu bez problemu mel makat.Ze 1.x receiver nebude prijimat odpovedi neni prece pro tento ucel podstatne. Nastav v receiveru 1.1 a vyzkousej:-) |
![]() gorro |
| 13.07.2008, 11:40.27 | |
RE: DiSEqcPokud máš na přepínači nápis 2.0,pak ti to půjde i s přijímači,které zvládají pouze Diseqc 1.0. |
![]() Saxon |
| 13.07.2008, 12:04.15 | |
RE: DiSEqc1.0 1.1 1.2 2.0 2.1 2.21.0 receiver yes no no yes no no 1.1 receiver yes yes no yes yes no 1.2 receiver yes yes yes yes yes yes 2.0 receiver yes no no yes no no 2.1 receiver yes yes no yes yes no 2.2 receiver yes yes yes yes yes yes Opravujem pojde |
![]() gogo1 |
| 13.07.2008, 15:35.01 | |
RE:DiSEqcV pohodě to pojede.Tento nápis jsem viděl na těch nových EMP Centaurech.Mám dva a šlapou i se staršími přístroji které 2.0 nemají.Vyzkoušej a uvidíš. |
![]() BIDLO |
| 13.07.2008, 18:09.47 | |
DiSEqcDěkuji pánové za poskytnuté rady.Hledal jsem také zde na ABC-bída s nouzí,Google-Wiki-1!Děkuji |
![]() vladnaico |