Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 22:22.11

DiSEqc

V sat.přijimači mám volbu 1.0 a 1.1.U paraboly mám přepínač 2.0. Jak to má být správně?
uživatel
vladnaico
12.07.2008, 22:25.37

RE: DiSEqc

Ak je pravda co pises potom to nepojde
uživatel
gogo1
12.07.2008, 23:38.00

RE: DiSEqc

Pokud ma receiver 1.0 nebo 1.1, pak switch 2.0 by mu bez problemu mel makat.

Ze 1.x receiver nebude prijimat odpovedi neni prece pro tento ucel podstatne.

Nastav v receiveru 1.1 a vyzkousej:-)
uživatel
gorro
13.07.2008, 11:40.27

RE: DiSEqc

Pokud máš na přepínači nápis 2.0,pak ti to půjde i s přijímači,které zvládají pouze Diseqc 1.0.
uživatel
Saxon
13.07.2008, 12:04.15

RE: DiSEqc

1.0 1.1 1.2 2.0 2.1 2.2
1.0 receiver yes no no yes no no
1.1 receiver yes yes no yes yes no
1.2 receiver yes yes yes yes yes yes
2.0 receiver yes no no yes no no
2.1 receiver yes yes no yes yes no
2.2 receiver yes yes yes yes yes yes

Opravujem pojde
uživatel
gogo1
13.07.2008, 15:35.01

RE:DiSEqc

V pohodě to pojede.Tento nápis jsem viděl na těch nových EMP Centaurech.Mám dva a šlapou i se staršími přístroji které 2.0 nemají.Vyzkoušej a uvidíš.
uživatel
BIDLO
13.07.2008, 18:09.47

DiSEqc

Děkuji pánové za poskytnuté rady.Hledal jsem také zde na ABC-bída s nouzí,Google-Wiki-1!Děkuji
uživatel
vladnaico