| 17.07.2008, 16:13.02 | |
Vantage 211-dotaz.Poslední dobou se mi často stane, že se mi zadané kody přepíšou-snad tím že je zapnutá AU. Dá se nějak AU vypnout-jestli to pomuže?Děkuji za typ. Beat. |
![]() beat |
| 17.07.2008, 17:41.16 | |
RE VT-XTTak že je tam pošleš Vantage Makerem přes PC(RS232) |
![]() teslaton |