| 17.07.2008, 17:31.16 | |
Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však???????????? |
![]() majster22 |
| 17.07.2008, 17:34.05 | |
RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??asi nie.....ale trnavu davaju na dvojke |
![]() Shumi21 |
| 17.07.2008, 17:37.01 | |
RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??to som rád že bude trnavaaa R^ |
![]() Jupi |
| 17.07.2008, 18:01.19 | |
RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??Spartak Trnaaaaaaaaaaaaaaaava...ale aj Žilina je dobrá, že majster 22? |
![]() Milan C |
| 17.07.2008, 18:48.51 | |
RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??včera nebo předevčírem tady majster22 psal o tom, jak mu nějaký virus zlikvidoval celý počítač, krom Mozz..Fi...! Už to samo o sobě bylo divné !Tolik čtenářů mu na to skočilo ! Tento exot na tomto serveru v minulosti vždy "opruzoval" jen a jen "otázkami" okolo počítačů, nikdy o satelitní problematice ! Stačí si jen trochu pamatovat, nebo vyhledat! Ale k zamyšlení je, jak lze na cokoliv tak naivně skočit ! Teď vytáhl na server o satelitech fotbalovou Žilinu ! Za jak dlouho bude banán ? |
![]() Tondach |