Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 17:31.16

Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??

??????????
uživatel
majster22
17.07.2008, 17:34.05

RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??

asi nie.....ale trnavu davaju na dvojke
uživatel
Shumi21
17.07.2008, 17:37.01

RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??

to som rád že bude trnavaaa R^
uživatel
Jupi
17.07.2008, 18:01.19

RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??

Spartak Trnaaaaaaaaaaaaaaaava...ale aj Žilina je dobrá, že majster 22?
uživatel
Milan C
17.07.2008, 18:48.51

RE: Mimo tema: MŠK Žilina asi nikde však??

včera nebo předevčírem tady majster22 psal o tom, jak mu nějaký virus zlikvidoval celý počítač, krom Mozz..Fi...! Už to samo o sobě bylo divné !
Tolik čtenářů mu na to skočilo ! Tento exot na tomto serveru v minulosti vždy "opruzoval" jen a jen "otázkami" okolo počítačů, nikdy o satelitní problematice !
Stačí si jen trochu pamatovat, nebo vyhledat!
Ale k zamyšlení je, jak lze na cokoliv tak naivně skočit !
Teď vytáhl na server o satelitech fotbalovou Žilinu !
Za jak dlouho bude banán ?
uživatel
Tondach