Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 18:46.33

ČR-Řecko

Tak ten fotbal jedou na řecký ERT WORLD...jede to live!!!ty blbci na čt4 to nedávaj a řekové jo...
uživatel
djaligator
17.07.2008, 18:51.15

Baník-Panatenai....

Co se divíš v 20:00 hraje údajně dle netu Baník s Pana.... a dávají to taky.My z Ostravy se budeme dívat na řeky :bomb: :bomb: :bomb: Jestli je to z rozpisu netu pravda
uživatel
misut
17.07.2008, 18:54.03

misut

no...a tys to věděl,že to vysílaj?myslím ty 19ky...to že tam dávaj bezvýznamnej zápas ze záznamu to vím dávno...ale tohle je live a ME...baník pí.o.. :)))
uživatel
djaligator
17.07.2008, 18:56.48

je to

13E 11642 H
uživatel
koky
17.07.2008, 18:58.25

divné

je že to neni ani tady v přehledu http://liveonsat.com/daily.php
zatím mě nikdy nezklamali
uživatel
koky
17.07.2008, 18:59.50

djaligator

Nevěděl já jsem našel jen ten Baník,ale myslel jsem že to je LIVE ve 20:00 a na LIve Footbal to tam je uvedeno!!!
uživatel
misut
17.07.2008, 19:10.27

misut

no vidis..kdo hledá-ten najde...doufám,že naši vyhrajou!!!! R^
uživatel
djaligator
17.07.2008, 19:40.12

BANIK-PANA.

HELAS 11008 V 6600 LIVE
uživatel
duchodce
17.07.2008, 20:28.04

RE: ČR-Řecko

Baník má být na ERT World na HB a přitom tam mají nějaké zprávy, jde to někomu? :lookaround:
uživatel
kaspi
17.07.2008, 20:54.00

@kaspi

Začíná to až ve 21:00 hod.
uživatel
Oskarek1
17.07.2008, 21:24.17

RE: ČR-Řecko

@oskarek1) díky za info, jdu to testnout...
uživatel
kaspi
17.07.2008, 21:27.39

RE: ČR-Řecko

no nevím ale Baník hrál od 18.00 a projel to 2-0
uživatel
kiss
17.07.2008, 21:49.10

RE: ČR-Řecko

Hoši důchodce R^ R^ to napsla přesně bylo to na feedu,ale i v rozpisech je Špatně 21.00Důchodce má za 1 :laughing: :laughing:
uživatel
misut
18.07.2008, 08:08.17

RE: ČR-Řecko

No pochopil jsem, že je to záznam na tom ERT, ta kvalita byla neco ;-) .
uživatel
kaspi