| 17.07.2008, 18:46.33 | |
ČR-ŘeckoTak ten fotbal jedou na řecký ERT WORLD...jede to live!!!ty blbci na čt4 to nedávaj a řekové jo... |
![]() djaligator |
| 17.07.2008, 18:51.15 | |
Baník-Panatenai....Co se divíš v 20:00 hraje údajně dle netu Baník s Pana.... a dávají to taky.My z Ostravy se budeme dívat na řeky :bomb: :bomb: :bomb: Jestli je to z rozpisu netu pravda |
![]() misut |
| 17.07.2008, 18:54.03 | |
misutno...a tys to věděl,že to vysílaj?myslím ty 19ky...to že tam dávaj bezvýznamnej zápas ze záznamu to vím dávno...ale tohle je live a ME...baník pí.o.. :))) |
![]() djaligator |
| 17.07.2008, 18:56.48 | |
je to13E 11642 H |
![]() koky |
| 17.07.2008, 18:58.25 | |
divnéje že to neni ani tady v přehledu http://liveonsat.com/daily.phpzatím mě nikdy nezklamali |
![]() koky |
| 17.07.2008, 18:59.50 | |
djaligatorNevěděl já jsem našel jen ten Baník,ale myslel jsem že to je LIVE ve 20:00 a na LIve Footbal to tam je uvedeno!!! |
![]() misut |
| 17.07.2008, 19:10.27 | |
misutno vidis..kdo hledá-ten najde...doufám,že naši vyhrajou!!!! R^ |
![]() djaligator |
| 17.07.2008, 19:40.12 | |
BANIK-PANA.HELAS 11008 V 6600 LIVE |
![]() duchodce |
| 17.07.2008, 20:28.04 | |
RE: ČR-ŘeckoBaník má být na ERT World na HB a přitom tam mají nějaké zprávy, jde to někomu? :lookaround: |
![]() kaspi |
| 17.07.2008, 20:54.00 | |
@kaspiZačíná to až ve 21:00 hod. |
![]() Oskarek1 |
| 17.07.2008, 21:24.17 | |
RE: ČR-Řecko@oskarek1) díky za info, jdu to testnout... |
![]() kaspi |
| 17.07.2008, 21:27.39 | |
RE: ČR-Řeckono nevím ale Baník hrál od 18.00 a projel to 2-0 |
![]() kiss |
| 17.07.2008, 21:49.10 | |
RE: ČR-ŘeckoHoši důchodce R^ R^ to napsla přesně bylo to na feedu,ale i v rozpisech je Špatně 21.00Důchodce má za 1 :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 18.07.2008, 08:08.17 | |
RE: ČR-ŘeckoNo pochopil jsem, že je to záznam na tom ERT, ta kvalita byla neco ;-) . |
![]() kaspi |