Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 21:19.54

LNB Monoblok quad + Openbox

Malý dotaz jaký je dobrý ,ale hlavně spolehlivý monoblok pro 4x Openbox
uživatel
peta
17.07.2008, 21:27.37

RE: LNB Monoblok quad + Openbox

uz se to tu resilo nedavno. pokud nechces lovit nejakou exotiku, tak si vystacis se snimacem ve stredni ci nizsi tride.
uživatel
bublajs
18.07.2008, 08:44.50

RE: LNB Monoblok quad + Openbox

Staci ti tento maka to v pohode LNB Golden Interstar GI204S Quad
uživatel
bryndziar
18.07.2008, 09:43.22

RE: LNB Monoblok quad + Openbox

mam 3 roky starej samsung a maka taky v pohode. vykon stejnej jo GI, cena nizsi nez GI. problem u obou: siroka hlava.
uživatel
bublajs