| 17.07.2008, 21:19.54 | |
LNB Monoblok quad + OpenboxMalý dotaz jaký je dobrý ,ale hlavně spolehlivý monoblok pro 4x Openbox |
![]() peta |
| 17.07.2008, 21:27.37 | |
RE: LNB Monoblok quad + Openboxuz se to tu resilo nedavno. pokud nechces lovit nejakou exotiku, tak si vystacis se snimacem ve stredni ci nizsi tride. |
![]() bublajs |
| 18.07.2008, 08:44.50 | |
RE: LNB Monoblok quad + OpenboxStaci ti tento maka to v pohode LNB Golden Interstar GI204S Quad |
![]() bryndziar |
| 18.07.2008, 09:43.22 | |
RE: LNB Monoblok quad + Openboxmam 3 roky starej samsung a maka taky v pohode. vykon stejnej jo GI, cena nizsi nez GI. problem u obou: siroka hlava. |
![]() bublajs |