Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 22:43.03

STV3 v Digi ?

Mate niekto info o tom ci bude Stv3 v digi tv ?
uživatel
jakub182
17.07.2008, 23:08.46

STV3 v Digi ?

Ano bude.
uživatel
johndoug
17.07.2008, 23:27.51

RE: STV3 v Digi ?

Dufam ze olympijske hry budeme pozerat uz na STv3 .
uživatel
jakub182
17.07.2008, 23:31.33

RE: STV3 v Digi ?

STV3 na DIGI = ctvereckova olympiada :laughing:
uživatel
black
17.07.2008, 23:46.34

RE: STV3 v Digi ?

black muzes napsat jakej TV primac mas?
uživatel
alfasex
18.07.2008, 00:20.15

RE: STV3 v Digi ?

datový tok 6Mb/s jim rumuni nedarujou
uživatel
pierrepetr
18.07.2008, 08:21.24

RE: STV3 v Digi ?

Hlavně,aby nebyla STV3 jako ČT4 Sport-kanál o ničem.
uživatel
habanero
18.07.2008, 08:24.59

RE: STV3 v Digi ?

no ale mne sa páči aj Čt4sport tam dávajú športy kde nikde neuvidím takže je to dobré R^
uživatel
Jupi
18.07.2008, 09:08.18

RE: STV3 v Digi ?

Například:ME 2008 - Česko do 19 let-fotbal s českou účastí.Kdo jinej by to měl dávat pro čechy?ČT4 Sport.Platíme za neprofesionalitu ve vedení ČT.Mnoho z nás má možnost koukat jinde.Ale co ostatní,co tu možnost nemají?Omlouvám se,že jsem ujel z tématu,ale ČT4 mě slušně řečeno štve.Doufám, že STV3 bude v tomto lepší.
uživatel
habanero
18.07.2008, 09:40.23

RE: STV3 v Digi ?

STV 3 jen na modrých kartách SkyLink
uživatel
pepiino
18.07.2008, 10:03.14

RE:STV3 v Digi?

black má naprostou pravdu.Bude kostičkovaná olympiáda.
uživatel
BIDLO
18.07.2008, 11:49.53

RE: STV3 v Digi ?

hlavne ze si lestite brka pri pornacoch ktorych je 30 na jednom TP - tam su megastvorce.... :laughing: :laughing:
uživatel
kamilo
18.07.2008, 12:12.28

RE: STV3 v Digi ?

...niektori tu hovorite, ze CT4 je zly program atd. ja si myslim, ze pri sucasnych moznostiach sledovania sportu, je vitany kazdy novy kanal v slovenskom, respektive ceskom jazyku. nezatracujme hned nieco, co sme ani nevideli...
uživatel
otik69
18.07.2008, 12:28.53

RE: STV3 v Digi ?

aj podla mna je ct4 dobry doplnok k ostatnym sportovym. A dufam ze stv3 donesie vela sportu so slovenskymi ucastnikmi. To ma vzdy najviac bavi kukat.
uživatel
dalko
18.07.2008, 16:09.07

RE: STV3 v Digi ?

Habanero: Máš zcela 100% pravdu. Taky jsem čekal, že ten fotbal devatenáctek bude dávat ČT4. Podle mne tyto věci dělá pan Černý. Před pár lety rozhodl, že MS silničních motocyklů nemá sledovanost a zrušil to na celý rok. Po roce to šlo opět, protože si asi vyslechl spoustu kritiky na svoji osobu.Zcela nechápu, proč o takových věcech rozhoduje jeden člověk.
uživatel
mirecek
18.07.2008, 16:37.11

mirecek

Tady se hájí:http://fotbal.sport.cz/clanek/133135-sef-ct-cerny-se-svazem-se-na-vysilani-devatenactek-dohodnout-neslo.html nevěřím mu ani slovo
uživatel
habanero
19.07.2008, 09:37.59

habanero

Díky za to avízo, taky Černému nevěřím.
uživatel
mirecek