| 17.07.2008, 22:43.03 | |
STV3 v Digi ?Mate niekto info o tom ci bude Stv3 v digi tv ? |
![]() jakub182 |
| 17.07.2008, 23:08.46 | |
STV3 v Digi ?Ano bude. |
![]() johndoug |
| 17.07.2008, 23:27.51 | |
RE: STV3 v Digi ?Dufam ze olympijske hry budeme pozerat uz na STv3 . |
![]() jakub182 |
| 17.07.2008, 23:31.33 | |
RE: STV3 v Digi ?STV3 na DIGI = ctvereckova olympiada :laughing: |
![]() black |
| 17.07.2008, 23:46.34 | |
RE: STV3 v Digi ?black muzes napsat jakej TV primac mas? |
![]() alfasex |
| 18.07.2008, 00:20.15 | |
RE: STV3 v Digi ?datový tok 6Mb/s jim rumuni nedarujou |
![]() pierrepetr |
| 18.07.2008, 08:21.24 | |
RE: STV3 v Digi ?Hlavně,aby nebyla STV3 jako ČT4 Sport-kanál o ničem. |
![]() habanero |
| 18.07.2008, 08:24.59 | |
RE: STV3 v Digi ?no ale mne sa páči aj Čt4sport tam dávajú športy kde nikde neuvidím takže je to dobré R^ |
![]() Jupi |
| 18.07.2008, 09:08.18 | |
RE: STV3 v Digi ?Například:ME 2008 - Česko do 19 let-fotbal s českou účastí.Kdo jinej by to měl dávat pro čechy?ČT4 Sport.Platíme za neprofesionalitu ve vedení ČT.Mnoho z nás má možnost koukat jinde.Ale co ostatní,co tu možnost nemají?Omlouvám se,že jsem ujel z tématu,ale ČT4 mě slušně řečeno štve.Doufám, že STV3 bude v tomto lepší. |
![]() habanero |
| 18.07.2008, 09:40.23 | |
RE: STV3 v Digi ?STV 3 jen na modrých kartách SkyLink |
![]() pepiino |
| 18.07.2008, 10:03.14 | |
RE:STV3 v Digi?black má naprostou pravdu.Bude kostičkovaná olympiáda. |
![]() BIDLO |
| 18.07.2008, 11:49.53 | |
RE: STV3 v Digi ?hlavne ze si lestite brka pri pornacoch ktorych je 30 na jednom TP - tam su megastvorce.... :laughing: :laughing: |
![]() kamilo |
| 18.07.2008, 12:12.28 | |
RE: STV3 v Digi ?...niektori tu hovorite, ze CT4 je zly program atd. ja si myslim, ze pri sucasnych moznostiach sledovania sportu, je vitany kazdy novy kanal v slovenskom, respektive ceskom jazyku. nezatracujme hned nieco, co sme ani nevideli... |
![]() otik69 |
| 18.07.2008, 12:28.53 | |
RE: STV3 v Digi ?aj podla mna je ct4 dobry doplnok k ostatnym sportovym. A dufam ze stv3 donesie vela sportu so slovenskymi ucastnikmi. To ma vzdy najviac bavi kukat. |
![]() dalko |
| 18.07.2008, 16:09.07 | |
RE: STV3 v Digi ?Habanero: Máš zcela 100% pravdu. Taky jsem čekal, že ten fotbal devatenáctek bude dávat ČT4. Podle mne tyto věci dělá pan Černý. Před pár lety rozhodl, že MS silničních motocyklů nemá sledovanost a zrušil to na celý rok. Po roce to šlo opět, protože si asi vyslechl spoustu kritiky na svoji osobu.Zcela nechápu, proč o takových věcech rozhoduje jeden člověk. |
![]() mirecek |
| 18.07.2008, 16:37.11 | |
mirecekTady se hájí:http://fotbal.sport.cz/clanek/133135-sef-ct-cerny-se-svazem-se-na-vysilani-devatenactek-dohodnout-neslo.html nevěřím mu ani slovo |
![]() habanero |
| 19.07.2008, 09:37.59 | |
habaneroDíky za to avízo, taky Černému nevěřím. |
![]() mirecek |