| 28.07.2008, 20:17.29 | |
DVBAhoj nevite tu nahodou nekdo kdy se zacne vysilat na Pardubicku? Diky. |
![]() macik |
| 28.07.2008, 21:19.57 | |
RE: DVBčím později tím lépe,zaplať bůh za kvalitní analog |
![]() pierrepetr |
| 28.07.2008, 21:58.58 | |
RE: DVBSpousta lidí se MYLNĚ domnívá že pojem "digitální" automaticky znamená kvalitní,... většinou to je opačně... Rv ;P |
![]() ferda |
| 28.07.2008, 22:07.39 | |
RE: DVBspousta lidi se mylne domniva, ze ostatni maji stejne kvalitni analog jako oni. |
![]() bublajs |
| 28.07.2008, 22:57.02 | |
DVBTak vam vsem dekuji za reakce a stejne jsem se nic nedozvedel |
![]() macik |
| 29.07.2008, 00:25.05 | |
RE: DVBzeptej se v parlamentu,až přijedou z tříměsíční dovolenky zase 9 měsíců chrápat ve sněmovně a kurvit zákony |
![]() pierrepetr |
| 29.07.2008, 01:58.02 | |
RE: DVBNeviem ako v Cechach, ale v Bratislave som s DVB-T velmi spokojny. |
![]() gogo1 |