Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.07.2008, 20:17.29

DVB

Ahoj nevite tu nahodou nekdo kdy se zacne vysilat na Pardubicku? Diky.
uživatel
macik
28.07.2008, 21:19.57

RE: DVB

čím později tím lépe,zaplať bůh za kvalitní analog
uživatel
pierrepetr
28.07.2008, 21:58.58

RE: DVB

Spousta lidí se MYLNĚ domnívá že pojem "digitální" automaticky znamená kvalitní,... většinou to je opačně... Rv ;P
uživatel
ferda
28.07.2008, 22:07.39

RE: DVB

spousta lidi se mylne domniva, ze ostatni maji stejne kvalitni analog jako oni.
uživatel
bublajs
28.07.2008, 22:57.02

DVB

Tak vam vsem dekuji za reakce a stejne jsem se nic nedozvedel
uživatel
macik
29.07.2008, 00:25.05

RE: DVB

zeptej se v parlamentu,až přijedou z tříměsíční dovolenky zase 9 měsíců chrápat ve sněmovně a kurvit zákony
uživatel
pierrepetr
29.07.2008, 01:58.02

RE: DVB

Neviem ako v Cechach, ale v Bratislave som s DVB-T velmi spokojny.
uživatel
gogo1