| 28.07.2008, 21:25.32 | |
National Geographic HDIde vam niekomu National Geographic HD z 9E ? |
![]() x3v2 |
| 28.07.2008, 22:42.29 | |
RE: National Geographic HDproč si ho nenaladíš na Thoru? |
![]() Rambo |
| 28.07.2008, 23:05.34 | |
to ramboNa Thoru je v HD ? |
![]() x3v2 |
| 01.08.2008, 20:18.34 | |
RE: National Geographic HDv HD volně jde jen na 12,5W |
![]() ALEXCZ |