| 29.07.2008, 11:33.44 | |
HumaxCRCI-5500Prosím o radu. Sťahol som si programi d..., da mi hlašku Limit vysielania dosiahnutý a neuloží mi ich. N a satelite mám cca 36 ostatných programo. čo mám urobiť. |
![]() katka |
| 29.07.2008, 14:02.08 | |
RE Humax-5500Skus vymazať uložené radia. |
![]() profant |
| 29.07.2008, 19:24.24 | |
Překročil jsi početuložených providerů (tedy nikoliv programů). Ten je tuším 100 nebo 200. Proveď tovární nastavení přístroje a pak znovu nalaď. Ideální je smazání přijímače přes PC (Formulou nahraát "prázdný" setting. |
![]() Zorbas |
| 29.07.2008, 21:06.47 | |
RE: HumaxCRCI-5500Prosím ako sa dostanem na tovar.nastavenie, nikde to nemôžem najsť. Vďaka. |
![]() katka |
| 29.07.2008, 23:08.22 | |
RE: HumaxCRCI-5500Stlac na ovladači MENU dole na instalaci stlac OK a dole na neupravene nast. daj pin kod a stlac OK a vsetkc sa vynuluje. |
![]() puder |