| 29.07.2008, 19:43.34 | |
Najalacnejší e-shop zo sat technikou na slovenskuZdravím ktorý je najlacnejší e-shop zo sat technikou..Dík.. |
![]() accid |
| 29.07.2008, 19:48.45 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...a preco hladas najlacnejsi shop a nie shop sice z vacsou cenou ale akou takou zakaznickou podporov..ano ono je najlepsie kupit za babku bez navodu a potom somrovat informacie po forach |
![]() Vlado Fogo |
| 29.07.2008, 19:58.15 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...www.aerial.sk |
![]() furo |
| 29.07.2008, 20:04.09 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...ja nehledam nejlevnejsi shop to je o patro vis |
![]() NORBERTOO |
| 29.07.2008, 21:04.11 | |
Najalacnejší e-shop zo sat technikou na slovenskuhttp://www.1cdc.sk |
![]() smscz |
| 29.07.2008, 22:24.10 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...aerial.sk - bol v srakotach s klonmi dm500 po geminy killer softe, netusim ci vobec nejak poriesili reklamacie1cdc.sk - cize mr. big bombastic haliar*ky s prepacenim serie na zarucne opravy, odpalkuje vas klidne po telefone.. no pome dalej s linkami na najlacnejsie shopy :))) |
![]() Vlado Fogo |
| 30.07.2008, 01:16.24 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...co je to geminy killer ?google mi vyhledal nejaky film :_ |
![]() gorro |
| 30.07.2008, 07:17.23 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...v aeriali som bol minuly tyždeň a žeby mali problemy? Obchod plny zakaznikov ,novy zamestnanci a police plne rozličneho tovaru.... |
![]() par32 |
| 30.07.2008, 07:56.35 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...LIDL? :O :))) :))) :))) :))) |
![]() meduzka |
| 30.07.2008, 09:40.29 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...Ohladom 1cdc.sk suhlasim s Vladom Fogom. Totalne arogantny pristup k zakaznikovi. Akonahle mate uz u nich nakupene, a mate nejaky problem, alebo sa len na nieco pytate po tel. ste pre nich len "otravujuci zakaznik". Sa cudujem , ze ten shop 1cdc.sk s panom Hal..... sa este drzi nad vodou. Myslim to uplne vazne. Rv |
![]() cooliar |
| 30.07.2008, 10:09.17 | |
@par32police plne cinskych kramov, klonov a mozno obchod plny zakaznikov ktori maju pod pazuchou padly dream 500 :laughing: |
![]() Vlado Fogo |
| 30.07.2008, 10:25.09 | |
možno nie lacný ale dobrýSíce nemajú veľký výber na stránkach(s výnimkou kompletov...tých majú tušim najviac), ale keď im napíšeš zoženú hocičo. Perfektný prístup a hlavne sa Ti nebudú snažiť predať hociaký lacný shit, ktorý po roku vyhodíš.www.satelitnatechnika.sk |
![]() disdzo |
| 30.07.2008, 15:03.30 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...Porovnanie cien prijimaca Topfield 7710HD PVR (ceny su s DPH):www.1cdc.sk = 14.490,- Sk www.aerial.sk = 14.740,- Sk www.austrosat.com = 13.548,- Sk www.abcbiznis.sk = 12.090,- Sk Nehovorim ze je to tak pri kazdom prijimaci, ale vrelo mozem tento posledny obchod odporucit. A naviac neuctuju ani ziadne postovne, teda napr. Skylink karta tam vyjde na 2.450,- Sk !!! |
![]() tibko |
| 31.07.2008, 22:15.17 | |
RE: Najalacnejší e-shop zo sat technikou na sl...:-) s 1cdc uplny suhlas. Po roku mi odisiel TF a poslali ma do ... ze to bola burka :-) pritom mam vsetko cez prepatovky. sak nechajme tak uz ich nestem ani videt |
![]() Speedo |