| 29.07.2008, 19:46.03 | |
potrebuji radu ohledne sat. pristrojevim ze jse to mlelo tady hodne mnoho krat, ale pro svoji potrebu bych to potreboval znat.Chci koupit sat prijimac jenze nevim se rozhodnout medzi vantage 7100HD a dreamboxom 800HD, jedná jse mi hlavne o to abych zase jsem nemusel o rok kupovat neco co bude mit neco navic aj ked vim ze jse tomu neda predist.Potreboval bych radu od vas ktery tito pristroje maji a jejich nazory z hlediska pouzitelnosti,emu, ethernet atd. moc vam dekuju |
![]() NORBERTOO |
| 29.07.2008, 21:35.31 | |
Prepáč,nemaj mi za zlé, ale ovládaš aspoň jeden jazyk poriadne? To čo píšeš nie je ani čeština, ani slovenčina, čo je to vlastne...? |
![]() Eman |
| 29.07.2008, 21:53.35 | |
Emu a LANTakto je jasne jedine dreama,Kathreina nebo IPbox na nicem jinem EME a LAN nebeha!!! |
![]() tucnakk |
| 29.07.2008, 22:13.50 | |
RE: potrebuji radu ohledne sat. pristrojea podpora je jasně na straně Dreamboxu ;) |
![]() petr47 |
| 30.07.2008, 01:49.51 | |
RE: potrebuji radu ohledne sat. pristrojea kdybych chtel to samo co ma 800HD ale aby to melo HDMI vystup, co by to bylo za strojovnu?Dik. |
![]() gorro |
| 30.07.2008, 07:32.26 | |
RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje8000HD |
![]() sta |
| 30.07.2008, 19:15.45 | |
RE: potrebuji radu ohledne sat. pristrojejo rok spozdeny? :-)) A veliky, jen kvuli HDMI? ?:-)) :-(((Nijaky jiny napad? |
![]() gorro |
| 02.08.2008, 17:08.36 | |
RE: potrebuji radu ohledne sat. pristrojek cemu nekdop udela Receiver s DVI, misto s HDMI?Viz 800HD :-/ |
![]() gorro |
| 02.08.2008, 17:36.46 | |
RE: potrebuji radu ohledne sat. pristrojeTřeba chcou eliminovat "přeslechy" mezi digitálním audiem a videem. :) Je to takové zvláštní High-End. |
![]() Saxon |