Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 19:46.03

potrebuji radu ohledne sat. pristroje

vim ze jse to mlelo tady hodne mnoho krat, ale pro svoji potrebu bych to potreboval znat.
Chci koupit sat prijimac jenze nevim se rozhodnout medzi vantage 7100HD a dreamboxom 800HD, jedná jse mi hlavne o to abych zase jsem nemusel o rok kupovat neco co bude mit neco navic aj ked vim ze jse tomu neda predist.Potreboval bych radu od vas ktery tito pristroje maji a jejich nazory z hlediska pouzitelnosti,emu, ethernet atd. moc vam dekuju
uživatel
NORBERTOO
29.07.2008, 21:35.31

Prepáč,

nemaj mi za zlé, ale ovládaš aspoň jeden jazyk poriadne? To čo píšeš nie je ani čeština, ani slovenčina, čo je to vlastne...?
uživatel
Eman
29.07.2008, 21:53.35

Emu a LAN

Takto je jasne jedine dreama,Kathreina nebo IPbox na nicem jinem EME a LAN nebeha!!!
uživatel
tucnakk
29.07.2008, 22:13.50

RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje

a podpora je jasně na straně Dreamboxu ;)
uživatel
petr47
30.07.2008, 01:49.51

RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje

a kdybych chtel to samo co ma 800HD ale aby to melo HDMI vystup, co by to bylo za strojovnu?

Dik.
uživatel
gorro
30.07.2008, 07:32.26

RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje

8000HD
uživatel
sta
30.07.2008, 19:15.45

RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje

jo rok spozdeny? :-)) A veliky, jen kvuli HDMI? ?:-)) :-(((

Nijaky jiny napad?
uživatel
gorro
02.08.2008, 17:08.36

RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje

k cemu nekdop udela Receiver s DVI, misto s HDMI?

Viz 800HD :-/
uživatel
gorro
02.08.2008, 17:36.46

RE: potrebuji radu ohledne sat. pristroje

Třeba chcou eliminovat "přeslechy" mezi digitálním audiem a videem. :) Je to takové zvláštní High-End.
uživatel
Saxon