| 29.07.2008, 20:21.53 | |
strong.6125vcera sa na stranke pisalo o tomto prijmaci.tie stranky nie su dobre,nema niekto lepsiu kde by som si stiahol emu.dakujem |
![]() Vox |
| 29.07.2008, 20:29.32 | |
RE: strong.6125Tie stranky su praveze velmi dobre,no ked ti to nejde,daj icq alebo skype :8) R^ |
![]() TOMO03 |