| 29.07.2008, 20:46.47 | |
OH v HD na Thoru5http://cz.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=6402 |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 20:58.52 | |
RE: OH v HD na Thoru5dik R^ |
![]() kos |
| 29.07.2008, 21:07.10 | |
RE: OH v HD na Thoru5jen aby to vydrželo free, stejně mě zajímá STV3 jak to zvládne :lookaround: |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 21:37.01 | |
oh v hdved je to uz davno zakodovane |
![]() lubo540 |
| 29.07.2008, 21:49.56 | |
RE: OH v HD na Thoru5tak to asi ne, jen start bude 8.8.08 |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 22:24.00 | |
RE: OH v HD na Thoru5nevim, nevim, jestli budeme cez ten smog, neco videt!! :laughing: :laughing: |
![]() docdoutnik |
| 29.07.2008, 22:29.09 | |
RE: OH v HD na Thoru5domorodci dostanou mávátka a smog spolehlivě rozptýlí, je jich na to dost a nikoho by to snad už ani nepřekvapilo :))) :laughing: |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:06.34 | |
RE: OH v HD na Thoru5dneska ukazovali na rtl 2 jak strilej delama neco do ovzdusi, coz zpusobi dest, a je po smogu. Smoke on the water!!! :laughing: :laughing: |
![]() docdoutnik |
| 29.07.2008, 23:16.21 | |
RE: OH v HD na Thoru5umělý déšť se dělá už dlouho, před rokem dokázali raketou s nějakým sajrajtem zasněžit i kus Himalájí, prostě tam fakt platí poručím větru dešťi :lookaround: |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 12:04.06 | |
oh v hdno ide vam ten monoskop?mne ano...na vantage |
![]() lubo540 |
| 30.07.2008, 12:31.32 | |
RE: OH v HD na Thoru5jakej monoskop? na 12015/H/30000 3/4 DVB-S2 8PSK je statický obraz(fotka,frajer zakleknutej ve startovacích blocích) |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 12:47.45 | |
oh v hdpoky,presne to.........do dnes som tam ale nemal nic aj ked signal bol |
![]() lubo540 |
| 30.07.2008, 13:24.29 | |
RE: OH v HD na Thoru5včera tam bylo to samé |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 16:26.00 | |
oh v hdu mna nie na vantage,az dnes ked som namiesto 12015 dal 12016 |
![]() lubo540 |
| 01.08.2008, 20:14.24 | |
RE: OH v HD na Thoru58.8.2008 to určitě zakodujou, stejně jako rumuni při zahájení ME ve fotbale... |
![]() ALEXCZ |