Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 20:46.47

OH v HD na Thoru5

http://cz.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=6402
uživatel
poky1
29.07.2008, 20:58.52

RE: OH v HD na Thoru5

dik R^
uživatel
kos
29.07.2008, 21:07.10

RE: OH v HD na Thoru5

jen aby to vydrželo free, stejně mě zajímá STV3 jak to zvládne :lookaround:
uživatel
poky1
29.07.2008, 21:37.01

oh v hd

ved je to uz davno zakodovane
uživatel
lubo540
29.07.2008, 21:49.56

RE: OH v HD na Thoru5

tak to asi ne, jen start bude 8.8.08
uživatel
poky1
29.07.2008, 22:24.00

RE: OH v HD na Thoru5

nevim, nevim, jestli budeme cez ten smog, neco videt!! :laughing: :laughing:
uživatel
docdoutnik
29.07.2008, 22:29.09

RE: OH v HD na Thoru5

domorodci dostanou mávátka a smog spolehlivě rozptýlí, je jich na to dost a nikoho by to snad už ani nepřekvapilo :))) :laughing:
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:06.34

RE: OH v HD na Thoru5

dneska ukazovali na rtl 2 jak strilej delama neco do ovzdusi, coz zpusobi dest, a je po smogu. Smoke on the water!!! :laughing: :laughing:
uživatel
docdoutnik
29.07.2008, 23:16.21

RE: OH v HD na Thoru5

umělý déšť se dělá už dlouho, před rokem dokázali raketou s nějakým sajrajtem zasněžit i kus Himalájí, prostě tam fakt platí poručím větru dešťi :lookaround:
uživatel
poky1
30.07.2008, 12:04.06

oh v hd

no ide vam ten monoskop?mne ano...na vantage
uživatel
lubo540
30.07.2008, 12:31.32

RE: OH v HD na Thoru5

jakej monoskop? na 12015/H/30000 3/4 DVB-S2 8PSK je statický obraz(fotka,frajer zakleknutej ve startovacích blocích)
uživatel
poky1
30.07.2008, 12:47.45

oh v hd

poky,presne to.........do dnes som tam ale nemal nic aj ked signal bol
uživatel
lubo540
30.07.2008, 13:24.29

RE: OH v HD na Thoru5

včera tam bylo to samé
uživatel
poky1
30.07.2008, 16:26.00

oh v hd

u mna nie na vantage,az dnes ked som namiesto 12015 dal 12016
uživatel
lubo540
01.08.2008, 20:14.24

RE: OH v HD na Thoru5

8.8.2008 to určitě zakodujou, stejně jako rumuni při zahájení ME ve fotbale...
uživatel
ALEXCZ