| 30.07.2008, 11:52.39 | |
pro hudební maniaky...Potvrzuji slova Jupiho z jeho včerejšího příspěvku, výborná hudební stanice, která se zatraceně blíží VH1 classic - Number One Channel na 13E ....Přikládám obr. s parametry http://www.uloz.to/618919/pict0005.jpg |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 11:58.37 | |
RE: pro hudební maniaky...presne tak perfektne tam hrajú len škoda že tá kvalita obrazu je taká trošku slabšia. |
![]() Jupi |
| 30.07.2008, 12:01.38 | |
RE: pro hudební maniaky...Mimochodem..... díky Jupi za upozornění... R^ |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 12:07.53 | |
RE: pro hudební maniaky...neni zač. |
![]() Jupi |
| 30.07.2008, 13:45.40 | |
RE: pro hudební maniaky...Skoda ten obraz inak R^ |
![]() liquere |
| 30.07.2008, 14:27.08 | |
RE: pro hudební maniaky...Když vidím to rozlišení 352x576 tak je to jasné proč obraz stojí za ... |
![]() Standa2 |
| 30.07.2008, 14:39.04 | |
RE: pro hudební maniaky...Nějak jsem nepochopil z toho obrázku ty parametry, můžete někdo napsat jaký je přesně název té stanice, tady na parabole v přehledech jsem ji nenašel... |
![]() kaspi |
| 30.07.2008, 15:15.08 | |
RE: pro hudební maniaky...HotBird 13E, 11 013, H, 27 500, naskenuje to ako VideoBergamo |
![]() Crescenzio |
| 30.07.2008, 15:59.18 | |
RE: pro hudební maniakyČau a díky za super hudbu. R^ :O |
![]() mirecek |
| 30.07.2008, 21:25.04 | |
RE: pro hudební maniaky...Nic moc 11013/H 27500 13 EAltevette 21,25 jinak VideoBergamo pláže a ženy |
![]() Ji.sat |
| 31.07.2008, 07:19.12 | |
RE: pro hudební maniaky...Okolo 22:00 Queen, Hendrix, AC/DC a podobně....Jo občas tam dávají nějké jejich zprávy... no to se dá přežít... dyť je to FTA :-)))) |
![]() kacenkin |