| 30.07.2008, 12:06.43 | |
SciFi Ch. FTA 28,2°Zatim to jede volne. 11681/V 27500 pod nazvem kanalu 54015. |
![]() faust |
| 30.07.2008, 12:47.06 | |
RE: SciFi Ch. FTA 28,2°Jen musim podotknout, vidite tu kvalitu obrazu???Maji 3.075 MBit/s KONSTANTNI tok a 256 kBit/s zvuk stereo. Myslim, ze bychom se meli i vratit k tomu konstantnimu datovemo toku na CS Linku. U nas je to sama hruza :-( |
![]() faust |
| 30.07.2008, 13:00.24 | |
RE: SciFi Ch. FTA 28,2°To je bohužel smutná realita... i pouhé SD vysílání s kvalitním rozlišením a kvalitním bitrate by stačilo... ani HD není potřeba... |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 13:05.44 | |
RE: SciFi Ch. FTA 28,2°Na tehle frekvenci je taky hallmark |
![]() Fifty50 |
| 30.07.2008, 13:18.31 | |
RE: SciFi Ch. FTA 28,2°souhlas s Kacenkinem.....eins festival či co to je za nesmyslný program,který je volně má cca 7,6Mbitrate :bigeyes:no asi je Dojče tak veliké,že se to zaplatí(nějakejma "joudama"kteří to sledují:-))) :bigeyes: |
![]() cb21 |
| 30.07.2008, 13:18.45 | |
RE: SciFi Ch. FTA 28,2°Jn, ale pocital jsem, ze spise bude vetsinu lidi zajimat ten SciFi :-) |
![]() faust |
| 30.07.2008, 13:55.51 | |
RE: SciFi Ch. FTA 28,2°Ale to víš že jo fauste... díky... :8) |
![]() kacenkin |