Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 12:06.43

SciFi Ch. FTA 28,2°

Zatim to jede volne. 11681/V 27500 pod nazvem kanalu 54015.
uživatel
faust
30.07.2008, 12:47.06

RE: SciFi Ch. FTA 28,2°

Jen musim podotknout, vidite tu kvalitu obrazu???
Maji 3.075 MBit/s KONSTANTNI tok a 256 kBit/s zvuk stereo. Myslim, ze bychom se meli i vratit k tomu konstantnimu datovemo toku na CS Linku. U nas je to sama hruza :-(
uživatel
faust
30.07.2008, 13:00.24

RE: SciFi Ch. FTA 28,2°

To je bohužel smutná realita... i pouhé SD vysílání s kvalitním rozlišením a kvalitním bitrate by stačilo... ani HD není potřeba...
uživatel
kacenkin
30.07.2008, 13:05.44

RE: SciFi Ch. FTA 28,2°

Na tehle frekvenci je taky hallmark
uživatel
Fifty50
30.07.2008, 13:18.31

RE: SciFi Ch. FTA 28,2°

souhlas s Kacenkinem.....eins festival či co to je za nesmyslný program,který je volně má cca 7,6Mbitrate :bigeyes:
no asi je Dojče tak veliké,že se to zaplatí(nějakejma "joudama"kteří to sledují:-))) :bigeyes:
uživatel
cb21
30.07.2008, 13:18.45

RE: SciFi Ch. FTA 28,2°

Jn, ale pocital jsem, ze spise bude vetsinu lidi zajimat ten SciFi :-)
uživatel
faust
30.07.2008, 13:55.51

RE: SciFi Ch. FTA 28,2°

Ale to víš že jo fauste... díky... :8)
uživatel
kacenkin