| 30.07.2008, 13:39.21 | |
AB DSR 510 SKYAko sa zapina emu? D. |
![]() koscak |
| 30.07.2008, 13:41.38 | |
RE: AB DSR 510 SKYUz to mam. |
![]() koscak |
| 30.07.2008, 20:39.05 | |
RE: AB DSR 510 SKYPre ostatných: červené a zelené tlačítko po sebe, po každom zapnutí prijímača, červené a žlté tlačítko po sebe, softcam. |
![]() vw1 |