| 30.07.2008, 13:44.06 | |
Monoblok a DiseqcAhoj, chtěl bych se zeptat, jestli se dá do jednoho Diseqc přepínače přivíst signál z twin monobloku a jednoho single konvertoru - jestli to bude fungovat. Jde mi o to, že jsem chtěl vyzkoušet příjem Digi TV na jedné parabole a sloučit s druhou parabolou (CSlink, twin monoblog).Vím, že monobloky tu nedoporučujete, ale pokud bych Digi TV nechytl (mám k dispozici starší parabolu bez konv.), tak by mi bohatě stačily Astry 19,2E a 23,5E. Díky... |
![]() mario21 |
| 30.07.2008, 14:11.17 | |
RE: Monoblok a Diseqcnapriklad takto: http://www.liddll.de/thread.php?threadid=7 |
![]() bublajs |
| 30.07.2008, 14:18.57 | |
RE: Monoblok a DiseqcTakže by problém být neměl. Mně šlo o to, že monoblok má určitě už nějaký přepínač v sobě a nevěděl jsem jestli by se právě ten "vnitřní přepínač nějak nehádal s tím "externím". Nebo je pro toto potřeba nějaký spec.přepínač? Podle toho obrázku bych řekl, že stačí obyč... |
![]() mario21 |
| 30.07.2008, 14:21.16 | |
RE: Monoblok a DiseqcPro tento ucel je urcen prepinac EMP P162IW Option. Najdi si ho, funguje to. |
![]() Mirectec |
| 30.07.2008, 14:26.48 | |
RE: Monoblok a Diseqcmusi umet uncommited switch. i prijimac musi umet takovy funkce. |
![]() bublajs |
| 30.07.2008, 14:47.07 | |
RE: Monoblok a Diseqcnemusi.. Normalne to jede na diseqc 1.0. |
![]() Mirectec |
| 30.07.2008, 14:54.08 | |
RE: Monoblok a Diseqcjsem si téměř jist,že onen přepínač nese označení EMP P162DW.Přepínám pomojí jeho dva P168.Prostě to musí být přepínač průchozí pro Diseqc povely.IW je myslim obyčejný 1.0 resp 2.0. Uncommited povely spolehlivě zvládá třeba besseler Openbox X 8xx. |
![]() Saxon |
| 30.07.2008, 15:16.47 | |
RE: Monoblok a DiseqcHmmm. Měl jsem vybraný věci z Eltasatu a přepínač "EMP P162IW Option" tam nemají. Jen "EMP P.162-IW" (http://www.eltasat.cz/lnb-prepinace/prepinac-diseqc-2-1-p-162-iw). To asi nebude on, že? |
![]() mario21 |
| 30.07.2008, 15:17.57 | |
RE: Monoblok a Diseqchttp://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=27&t=8660 Tohle snad mluvi za vse...A tady mate popis funkce EMP P162IW Option: "DiSEqC přepínač pro Mononlok konvertor. Přepínač je vhodný, jestliže chcete přidat k monobloku další konvertor, případně dva. Vstup 1 potom přepíná monoblok A,B a do vstupu 2 můžete zapojit další dva LNB přes dvojnásobný DiSEqC C,D." |
![]() Mirectec |
| 30.07.2008, 15:18.31 | |
RE: Monoblok a DiseqcTo Option je tam opravdu dulezite.. |
![]() Mirectec |
| 30.07.2008, 15:20.16 | |
RE: Monoblok a DiseqcNejlevnejsi na gisow.cz |
![]() Mirectec |
| 30.07.2008, 19:58.48 | |
RE: Monoblok a DiseqcDoporučil bych Schwaiger SEW 4021, je to v kvalitním venkovním provedení, s možností přepnutí na option nebo i position. EMP bych po zkušenostech a hlavně po provedených měření moc nedoporučoval, hlavně při připojení twin LNB musí mít Diseqc dobré oddělení mezi vstupy. Dále při použití dvou monobloků přes Diseqc option nelze použít monobloky Inverto - tyto přepínají pouze A/B !!! ostaní se chovají A+C je jeden LNB a B+D je druhý LNB takže propojení option v pohodě, jen pozor u některých přijímačů, které umí třeba více typů Diseqc 1.0,1.1,2.0 (např.32 LNB) je někdy potřeba zapnout opakování povelu pro správné přepnutí tam,a le hlavně i zpět |
![]() teslaton |
| 05.08.2008, 21:30.07 | |
Monoblok a DiseqcSpaun SUR 211F |
![]() Kluwi |