| 30.07.2008, 14:31.40 | |
Ferguson 8900Můžete mně poradit jaký kabel mám použít/nulový nebo křížený na přehrání softwaru/a jaký program je nejlepší.Předem děkuji. |
![]() Jarda213 |
| 30.07.2008, 14:56.17 | |
RE: Ferguson 8900Křížený,ale je na to malej fígl. Osobně bych použil USB flash na nahrání new softu to stačí. |
![]() tkan |
| 30.07.2008, 19:35.31 | |
RE: Ferguson 8900Jaký fígl máš na mysli? |
![]() janzroky |