Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 14:31.40

Ferguson 8900

Můžete mně poradit jaký kabel mám použít/nulový nebo křížený na přehrání softwaru/a jaký program je nejlepší.Předem děkuji.
uživatel
Jarda213
30.07.2008, 14:56.17

RE: Ferguson 8900

Křížený,ale je na to malej fígl. Osobně bych použil USB flash na nahrání new softu to stačí.
uživatel
tkan
30.07.2008, 19:35.31

RE: Ferguson 8900

Jaký fígl máš na mysli?
uživatel
janzroky