| 30.07.2008, 20:35.20 | |
Schwaiger SF-9000Máte niekto tento merač signálu..? Chcem vediet či sa to oplatí kupovať... |
![]() accid |
| 30.07.2008, 21:12.03 | |
Schwaiger SF-9000Pomerne slusny merac napajany z prijimaca 18V H-pol.Pre zaciatocnika dobry pomocnik. Pri prudkom slnku slabsia viditelnost. |
![]() konjo |