Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 18:33.10

Sparta

Dává někdo předkolo LM Spartu?
uživatel
jos72
30.07.2008, 18:39.44

RE: Sparta

ne nedáva to nikdo
uživatel
Jupi
30.07.2008, 19:06.36

Dává to NTV+

ale to se asi u nás nechytí
http://liveonsat.com/daily.php?start_dd=30&start_mm=07&start_yyyy=2008&end_dd=30&end_mm=07&end_yyyy=2008
uživatel
olaf
30.07.2008, 19:10.40

sirius 5°E

12726 V 6111
uživatel
bouch
30.07.2008, 19:16.44

12726 V 6111

bohužel nechytnu tam nic i když to píšou na http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef
uživatel
renee
30.07.2008, 19:19.21

12726

kodovano v BISS
uživatel
bouch
30.07.2008, 19:21.26

12726

ee No signal
uživatel
renee
30.07.2008, 19:21.44

RE: Sparta

frčí to, zatím 0:0, kanál jsem měl načtený pod názvem: mol-001
uživatel
poky1
30.07.2008, 19:23.10

12776

Prosím jak to nahrát do přijímače, nedaří se mi to vůbec nahrát. Mám GI 805. Dík za radu.
uživatel
moje
30.07.2008, 19:23.12

RE: Sparta

12726/V/6111 3/4
uživatel
poky1
30.07.2008, 19:26.10

RE: Sparta

jenom audio je poněkud divné, má tam být anglická zvuková stopa a jsou slyšet pouze ruchové mikrofony :bigeyes:
uživatel
poky1
30.07.2008, 19:29.50

RE: Sparta

Řepka se tváří zase jako nájemnej vrah! ;)
uživatel
poky1
30.07.2008, 19:31.05

RE: Sparta

a kódovaný to není R^
uživatel
poky1
30.07.2008, 19:45.36

RE: Sparta

konec prvního poločasu, stav 0:0, fotbal hnus ;P
uživatel
poky1
30.07.2008, 19:52.10

sparta

Prosím neporadí mi nikdo, na GI 805 mi to tento feed nenaladí, naanfrekvenci mi to naladí 0 programů. Děkuji
uživatel
moje
30.07.2008, 20:24.54

poky1

Poky teď jsem přijel domů a koukám 68 min. stále 0:0 a Sparta nic moc!!!!!!!!!!!a teˇještě trestňák,měli štěstí
uživatel
hery
30.07.2008, 20:29.31

1:0 SPARTA

vede
uživatel
hery
30.07.2008, 20:48.54

KONEC 1:0

Sparta vyhrála:::::!!!!!!!,se štěstím.
uživatel
hery
30.07.2008, 20:56.17

jardo

zapni skype
uživatel
dempsey
30.07.2008, 22:27.04

pro bdempsey

v současné době ho nemám k dispozici, napiš mail
uživatel
moje
30.07.2008, 22:43.32

pro dempsey

napiš na e-mail jajijaja@seznam.cz dík
uživatel
moje