| 30.07.2008, 18:33.10 | |
SpartaDává někdo předkolo LM Spartu? |
![]() jos72 |
| 30.07.2008, 18:39.44 | |
RE: Spartane nedáva to nikdo |
![]() Jupi |
| 30.07.2008, 19:06.36 | |
Dává to NTV+ale to se asi u nás nechytíhttp://liveonsat.com/daily.php?start_dd=30&start_mm=07&start_yyyy=2008&end_dd=30&end_mm=07&end_yyyy=2008 |
![]() olaf |
| 30.07.2008, 19:10.40 | |
sirius 5°E12726 V 6111 |
![]() bouch |
| 30.07.2008, 19:16.44 | |
12726 V 6111bohužel nechytnu tam nic i když to píšou na http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef |
![]() renee |
| 30.07.2008, 19:19.21 | |
12726kodovano v BISS |
![]() bouch |
| 30.07.2008, 19:21.26 | |
12726ee No signal |
![]() renee |
| 30.07.2008, 19:21.44 | |
RE: Spartafrčí to, zatím 0:0, kanál jsem měl načtený pod názvem: mol-001 |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 19:23.10 | |
12776Prosím jak to nahrát do přijímače, nedaří se mi to vůbec nahrát. Mám GI 805. Dík za radu. |
![]() moje |
| 30.07.2008, 19:23.12 | |
RE: Sparta12726/V/6111 3/4 |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 19:26.10 | |
RE: Spartajenom audio je poněkud divné, má tam být anglická zvuková stopa a jsou slyšet pouze ruchové mikrofony :bigeyes: |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 19:29.50 | |
RE: SpartaŘepka se tváří zase jako nájemnej vrah! ;) |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 19:31.05 | |
RE: Spartaa kódovaný to není R^ |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 19:45.36 | |
RE: Spartakonec prvního poločasu, stav 0:0, fotbal hnus ;P |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 19:52.10 | |
spartaProsím neporadí mi nikdo, na GI 805 mi to tento feed nenaladí, naanfrekvenci mi to naladí 0 programů. Děkuji |
![]() moje |
| 30.07.2008, 20:24.54 | |
poky1Poky teď jsem přijel domů a koukám 68 min. stále 0:0 a Sparta nic moc!!!!!!!!!!!a teˇještě trestňák,měli štěstí |
![]() hery |
| 30.07.2008, 20:29.31 | |
1:0 SPARTAvede |
![]() hery |
| 30.07.2008, 20:48.54 | |
KONEC 1:0Sparta vyhrála:::::!!!!!!!,se štěstím. |
![]() hery |
| 30.07.2008, 20:56.17 | |
jardozapni skype |
![]() dempsey |
| 30.07.2008, 22:27.04 | |
pro bdempseyv současné době ho nemám k dispozici, napiš mail |
![]() moje |
| 30.07.2008, 22:43.32 | |
pro dempseynapiš na e-mail jajijaja@seznam.cz dík |
![]() moje |