| 30.07.2008, 23:23.23 | |
opensatx9000 HDCI,ako je na tom s podporou..nejaka stranka...dik |
![]() year |
| 31.07.2008, 21:35.41 | |
RE: opensatbývalo to ww.opensat.info ale teď jsem tam mrkl, a prý se připravuje, tak nevím :(( |
![]() aldadol |
| 01.08.2008, 01:17.19 | |
RE: opensatdik za odpoved... ;) |
![]() year |