| 31.07.2008, 00:14.55 | |
Čt 24 23.5 výpadky zvukunení bouřka nad Prahou?,nebo odkud mají uplink |
![]() pierrepetr |
| 31.07.2008, 00:17.16 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuvypadky CT24 na 1W |
![]() Xon |
| 31.07.2008, 00:20.04 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukui Nova na 23,5 |
![]() houzva |
| 31.07.2008, 00:20.40 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuaspoň všichni vidí co znamená česká kvalita, jenže ono to zodpovědné pány stejně nezajímá :fuming: |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 00:21.47 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuNa Prime to taky kostickuje a vypadava uplne hrozne, pritom signal je na 100%! :-( Dival jsem se na satelitni snimky a nad CR zadne bourky nevidim... Nevite, cim to muze byt? |
![]() JTF |
| 31.07.2008, 00:21.56 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukunakonec můžeme být rádi že nemáme úplnou tmu :-/ |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 00:26.04 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukua zvytek CSLinku vam nevypadava? |
![]() gorro |
| 31.07.2008, 00:27.00 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuAsi to bude problem celeho CSLinku, kdyz to dela Prima, Nova i CT24 - ze by neco s uplinkem? |
![]() JTF |
| 31.07.2008, 00:27.38 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuaha, no ja mam signal jen 29, mam 100 metru kabel (drive byl signal asi 36), ale kvalitu mam skodo 9 dB (z 10), tak jsem myslel ze mi shnil kabel co mam 100m na slunicku pod UV (test zivotnosti) a ono to je u zdroje shnile :-( :ogre: |
![]() gorro |
| 31.07.2008, 00:38.24 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuza ty koncesionářské poplatky to je pokoukáníčko |
![]() pierrepetr |
| 31.07.2008, 09:20.34 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuTak prodej televizi a neplať je.(Nejsou to koncesionářské poplatky, není to platba za službu, nemáš na nic nárok, je to Daň z televizního přijímače. Dokud bude volit každé jelito, co ani tento triviální trik neprokoukne, tak se na tom nic nezmění, smiř se s tím. Jinde to nemají lepší, jelita volí všude. Dá se s tím žít.) |
![]() Antonín |
| 31.07.2008, 09:26.28 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuPolovina z vás stejně koncese neplatí,tak co zkuhráte!Hlavní českou satelitní platformu máme takovou,jací jsme sami.Začněme raději nejdřív u sebe..... |
![]() Saxon |
| 31.07.2008, 10:39.17 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuKoncesionářský poplatek je zákonem (č. 348/2005 Sb., o rozhlasových a televizních poplatcích) stanovený měsíční odvod vlastníků televizorů a rozhlasových přijímačů. Z poplatků je financován provoz a rozvoj České televize a Českého rozhlasu, jako provozovatelů tzv. veřejnoprávní služby.Daň je povinná zákonem určená platba do veřejného rozpočtu, která se vyznačuje neúčelovostí a neekvivalentností tzn. ukládá se jako jednostranná povinnost bez nároku plátce na plnění ze strany státu. Daní bych to nenazval. Hello |
![]() Tomik535 |
| 31.07.2008, 10:52.00 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuJe to daň a těžko se na tom něco změní,když bude u koryta vládní strana jakékoliv barvy.Tyto věci nemají v volbami vůbec nic společné.Volby zakládají jen směr a přerozdělení peněz(buď pro pár jedinců-nebo větší drobek pro všechny,jiná alternativa není,to by jsme se všichni museli jinak smekat.) |
![]() zzaner |
| 31.07.2008, 10:52.23 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuKritérium pravdy je praxe.Máš-li pravdu ty, tak ti vrátí za dnešní nekvalitu (nebo jinou jimi zaviněnou nemožnost příjmu) část peněz. Mám-li pravdu já, nevrátí ti nic. A budeš platit, i kdybyses jaktěživo na Českou televizi nepodíval. Dokonce budeš platit i kdybys ani žádnou televizi neměl a jenom odebíral elektřinu :-))) Hello. |
![]() Antonín |
| 31.07.2008, 11:03.10 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukujj, mě to nebaví řešit. Byl to jen přepis z encyklopedie.Zrovna totiž řeším, jak kámošovi udělat na akci DJ. Asi se zeptám na vaše nápady v samostatném vlákně. |
![]() Tomik535 |
| 31.07.2008, 11:17.06 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuEJstli ta akce je veřejná, pak jsou trochu oplétačky s právem. Jestli privátní, pak je to jenom otázka kvalitních reproduktorů. |
![]() Antonín |
| 31.07.2008, 11:27.08 | |
RE: Čt 24 23.5 výpadky zvukuJe to uzavřená společnost okolo 30lidí u nás v rekr. středisku a střískáme se tam opět jak hovada.. ;PKde končí právo, začíná naše akce.. Kvalitu repra neřeším, svoje Dali Icony bych tam nikdy nevzal, má tam takové třípásmové Dexony asi metr krychlový objemu.. :))) A obyčejný receiver yamaha, který pojede pořád v limitaci.. |
![]() Tomik535 |