Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 00:14.55

Čt 24 23.5 výpadky zvuku

není bouřka nad Prahou?,nebo odkud mají uplink
uživatel
pierrepetr
31.07.2008, 00:17.16

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

vypadky CT24 na 1W
uživatel
Xon
31.07.2008, 00:20.04

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

i Nova na 23,5
uživatel
houzva
31.07.2008, 00:20.40

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

aspoň všichni vidí co znamená česká kvalita, jenže ono to zodpovědné pány stejně nezajímá :fuming:
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:21.47

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Na Prime to taky kostickuje a vypadava uplne hrozne, pritom signal je na 100%! :-( Dival jsem se na satelitni snimky a nad CR zadne bourky nevidim... Nevite, cim to muze byt?
uživatel
JTF
31.07.2008, 00:21.56

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

nakonec můžeme být rádi že nemáme úplnou tmu :-/
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:26.04

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

a zvytek CSLinku vam nevypadava?
uživatel
gorro
31.07.2008, 00:27.00

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Asi to bude problem celeho CSLinku, kdyz to dela Prima, Nova i CT24 - ze by neco s uplinkem?
uživatel
JTF
31.07.2008, 00:27.38

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

aha, no ja mam signal jen 29, mam 100 metru kabel (drive byl signal asi 36), ale kvalitu mam skodo 9 dB (z 10), tak jsem myslel ze mi shnil kabel co mam 100m na slunicku pod UV (test zivotnosti) a ono to je u zdroje shnile :-( :ogre:
uživatel
gorro
31.07.2008, 00:38.24

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

za ty koncesionářské poplatky to je pokoukáníčko
uživatel
pierrepetr
31.07.2008, 09:20.34

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Tak prodej televizi a neplať je.

(Nejsou to koncesionářské poplatky, není to platba za službu, nemáš na nic nárok, je to Daň z televizního přijímače. Dokud bude volit každé jelito, co ani tento triviální trik neprokoukne, tak se na tom nic nezmění, smiř se s tím. Jinde to nemají lepší, jelita volí všude. Dá se s tím žít.)
uživatel
Antonín
31.07.2008, 09:26.28

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Polovina z vás stejně koncese neplatí,tak co zkuhráte!Hlavní českou satelitní platformu máme takovou,jací jsme sami.Začněme raději nejdřív u sebe.....
uživatel
Saxon
31.07.2008, 10:39.17

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Koncesionářský poplatek je zákonem (č. 348/2005 Sb., o rozhlasových a televizních poplatcích) stanovený měsíční odvod vlastníků televizorů a rozhlasových přijímačů. Z poplatků je financován provoz a rozvoj České televize a Českého rozhlasu, jako provozovatelů tzv. veřejnoprávní služby.

Daň je povinná zákonem určená platba do veřejného rozpočtu, která se vyznačuje neúčelovostí a neekvivalentností tzn. ukládá se jako jednostranná povinnost bez nároku plátce na plnění ze strany státu.

Daní bych to nenazval. Hello
uživatel
Tomik535
31.07.2008, 10:52.00

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Je to daň a těžko se na tom něco změní,když bude u koryta vládní strana jakékoliv barvy.Tyto věci nemají v volbami vůbec nic společné.Volby zakládají jen směr a přerozdělení peněz(buď pro pár jedinců-nebo větší drobek pro všechny,jiná alternativa není,to by jsme se všichni museli jinak smekat.)
uživatel
zzaner
31.07.2008, 10:52.23

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Kritérium pravdy je praxe.

Máš-li pravdu ty, tak ti vrátí za dnešní nekvalitu (nebo jinou jimi zaviněnou nemožnost příjmu) část peněz. Mám-li pravdu já, nevrátí ti nic. A budeš platit, i kdybyses jaktěživo na Českou televizi nepodíval. Dokonce budeš platit i kdybys ani žádnou televizi neměl a jenom odebíral elektřinu :-)))
Hello.
uživatel
Antonín
31.07.2008, 11:03.10

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

jj, mě to nebaví řešit. Byl to jen přepis z encyklopedie.
Zrovna totiž řeším, jak kámošovi udělat na akci DJ. Asi se zeptám na vaše nápady v samostatném vlákně.
uživatel
Tomik535
31.07.2008, 11:17.06

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

EJstli ta akce je veřejná, pak jsou trochu oplétačky s právem. Jestli privátní, pak je to jenom otázka kvalitních reproduktorů.
uživatel
Antonín
31.07.2008, 11:27.08

RE: Čt 24 23.5 výpadky zvuku

Je to uzavřená společnost okolo 30lidí u nás v rekr. středisku a střískáme se tam opět jak hovada.. ;P
Kde končí právo, začíná naše akce..
Kvalitu repra neřeším, svoje Dali Icony bych tam nikdy nevzal, má tam takové třípásmové Dexony asi metr krychlový objemu.. :)))
A obyčejný receiver yamaha, který pojede pořád v limitaci..
uživatel
Tomik535