Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 00:20.29

galaxie sport

pri zapnuti galaxie pres celou obrazovku mam napis preladte si na novou frekvenci, doted jsem ji chytal pres thor 1w, ted kdyz zkousim naladit na novou frekvenci nechce jet, nevite co delat?
uživatel
request
31.07.2008, 00:27.13

RE: galaxie sport

nic, na nové frekvenci zatím nic není, ale to modré okno přes celou obrazovku je drsný :laughing:
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:30.36

RE: galaxie sport

ona to moc velka sranda neni kdyz prave bezi tenis a neni vubec vudet hriste :fuming:
uživatel
request
31.07.2008, 00:32.36

RE: galaxie sport

mě je to fuk, platím si do jinde
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:33.00

@poky1, request

Ta informace patří divákům platformy CS LINK. V Digi TV si zapomněli změnit frekvenci distribučního signálu.
uživatel
redakce
31.07.2008, 00:34.56

RE: galaxie sport

:))) :))) :))) díky za info :laughing:
tak já jdu ladit na Astru
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:35.25

galaxie sport

Prepnite na Polsat šport extra,tam to je bez modrého okna a zajtra sa uvidí.
uživatel
kekej
31.07.2008, 00:39.15

RE: galaxie sport

na tom novém TP je to bez okna ;) redakci díky R^
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:45.45

RE: galaxie sport

trosku hloupa otazka, ale jsem zacatecnik, co mam udelat, abych ji mel taky bez okna?
uživatel
request
31.07.2008, 00:47.04

RE: galaxie sport

počkat až si toho v Rumunsku všimnou, ne, neuděláš s tím nic
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:49.14

RE: galaxie sport

ok, takze se to casem zpravi samo, pokud dobre rozumim
uživatel
request
31.07.2008, 07:32.03

RE: galaxie sport

To zas bude neco, milion zakazniku DIGI si rozvrta prijimace (pokud jim jeste funguji) a budou zase otravovat techniky aby jim to zadarmo dali dokupy.
uživatel
J a
31.07.2008, 13:06.12

RE:galaxie sport

Jenže zapoměli napsat že je třeba nejen naladit /přeladit/ ale také nasměrovat na jinou družici což je dost něštastné v dané věci,to abys měl bud natáčecí abys mohl dále sledovat thor 1 E nebo šilhající LNB,s jednou napevno instalovanou anténou se můžou lidé jít klouzat.
uživatel
DVB
31.07.2008, 13:36.32

RE: galaxie sport

Co to meleš?Jaké přetáčení antény??? TP 12525V a 11876H jsou na stejné pozici 23,5E!!!
uživatel
Saxon
31.07.2008, 14:57.27

neide zvuk

momentalne uz tam neni to informacne okno.takze asi to preladili.prezmenu mi teraz na ceskej stope ide ticho.aj vam?ktomu axn 2 krat a filmbox nikde.SKVELE
uživatel
melod
31.07.2008, 15:38.49

RE: galaxie sport

taky uz to mam bez okna, na ceske verzi nejde zvuk, na anglicke verzi jde ceksy zvuk
uživatel
request
31.07.2008, 17:36.28

Digi je nejlepší !!

Děcka jsem tu asi měsíc a nevím co si myslet. Sem každý hned běží, když mu půl dne nejde zvuk na Galaxii, když zmizí kanál a objeví se nový atd atd, s každou hovadinou.
Snad když Digi je vcelku nová firma, je jasný, že se stále něco dolaďuje a dořešuje, tedy je taky jasný, že občas ještě něco nepůjde nějakou chvilku.
Filmbox bude, Galaxie běží a AXN je taky O.K.
Ráno chodím pravidelně na WC, přijdu to sem nahlásit :))
uživatel
smscz
31.07.2008, 19:00.44

To:Saxon

Aha tak to jsem byl tak trochu tou informací mystyfikován jelikož jsem to sledoval na DigiTv takže to bylo pro ty co sledovali galaxii sport na tomto paketu zavádějící,já to v ten okamžik pochopil tak že se tato stanice bude definitivně stěhovat pouze na tuto frekvenci a nikde jinde ji nebude možno chytat,že se tak jednalo pouze o informaci pro diváky co dosud chytali galaxii jen na 23,5 E jsem si v daném okamžiku neuvědomil.
uživatel
DVB