| 31.07.2008, 00:39.49 | |
Eurosport TTJe free pro všechny nebo jen pro předplatitele multi?Nejde mi odkódovat mám Kaon 230CX. Nevíte co s tím pls? Diky |
![]() 1vo5 |
| 31.07.2008, 00:43.25 | |
RE: Eurosport TTpokud jde free vydej kartu a uvidíš |
![]() pierrepetr |
| 31.07.2008, 00:43.44 | |
RE: Eurosport TTmám multi, šlo mi to, ale teďka tma |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 00:44.54 | |
RE: Eurosport TTa nejde to ani na Skylinku |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 01:36.41 | |
RE: Eurosport TTkup si gital a OK |
![]() pierrepetr |
| 31.07.2008, 06:58.29 | |
RE: Eurosport TTmne to ide cez skylink R^ |
![]() Jupi |
| 31.07.2008, 07:06.25 | |
RE: Eurosport TTDolaďoval jsem Eurosport cz asi 6-ti předplatitelům Multi u TT, a všem naprosto bez problému fungoval!! Dokonce i na takovém krámu jako je Orsat!A pro rýpaly - včera jsem dodělával i Astru 1 kvůli cz Eurosportu u TT a zákazník neměl vůbec žádný problénm s drobnou investicí (cca 1000kč). :))) |
![]() Zip |
| 31.07.2008, 07:11.13 | |
RE: Eurosport TTNa Sky Link kartu Eurosport CZ funguje. |
![]() dechovkar |
| 31.07.2008, 10:30.28 | |
RE: Eurosport TTNa SKY LINK kartu funguje na 19,2E-na23E ani ťuk. |
![]() zzaner |
| 31.07.2008, 14:05.59 | |
RE: Eurosport TTgital ok R^ R^ :laughing: :laughing: |
![]() kimi |