Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 00:39.49

Eurosport TT

Je free pro všechny nebo jen pro předplatitele multi?
Nejde mi odkódovat mám Kaon 230CX. Nevíte co s tím pls?
Diky
uživatel
1vo5
31.07.2008, 00:43.25

RE: Eurosport TT

pokud jde free vydej kartu a uvidíš
uživatel
pierrepetr
31.07.2008, 00:43.44

RE: Eurosport TT

mám multi, šlo mi to, ale teďka tma
uživatel
poky1
31.07.2008, 00:44.54

RE: Eurosport TT

a nejde to ani na Skylinku
uživatel
poky1
31.07.2008, 01:36.41

RE: Eurosport TT

kup si gital a OK
uživatel
pierrepetr
31.07.2008, 06:58.29

RE: Eurosport TT

mne to ide cez skylink R^
uživatel
Jupi
31.07.2008, 07:06.25

RE: Eurosport TT

Dolaďoval jsem Eurosport cz asi 6-ti předplatitelům Multi u TT, a všem naprosto bez problému fungoval!! Dokonce i na takovém krámu jako je Orsat!
A pro rýpaly - včera jsem dodělával i Astru 1 kvůli cz Eurosportu u TT a zákazník neměl vůbec žádný problénm s drobnou investicí (cca 1000kč). :)))
uživatel
Zip
31.07.2008, 07:11.13

RE: Eurosport TT

Na Sky Link kartu Eurosport CZ funguje.
uživatel
dechovkar
31.07.2008, 10:30.28

RE: Eurosport TT

Na SKY LINK kartu funguje na 19,2E-na23E ani ťuk.
uživatel
zzaner
31.07.2008, 14:05.59

RE: Eurosport TT

gital ok R^ R^ :laughing: :laughing:
uživatel
kimi