Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 18:49.24

Diablo verze 2,3 a CSA 2.

Měl jsem verzi 2,2 a studiem 7,9c jsem vždy modul naprogramoval a teď mám verzi 2,3 a nejde mi modul naprogramovat.Mám programátor CSA 2.Nemáte někdo obdobnou zkušenost a případně mě poradit,kde dělám chybu.
uživatel
allfin
31.07.2008, 18:56.36

RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.

na verzi 2.3 potřebuješ studio 8,4. Jiným to nenaprogramuješ
uživatel
Rambo
31.07.2008, 18:58.38

RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.

asi máš na mysli CAS2?
Probírali se to na cssf, chlapci naznali že se to chová jako by byla malá paměť.
uživatel
poky1
31.07.2008, 18:59.19

@Rambo

a to jako proč??? ;)
uživatel
poky1
31.07.2008, 19:01.40

RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.

s původní verzí (8.3) se mi studio při zasunutém Diablu nechtělo spustit. Pořád si to říkalo o 8.4
uživatel
Rambo
31.07.2008, 19:10.58

alfin

Zalezi jaky mas boot loader v modulu , a nezalezi na tom jetli to je verze 2,2 nebo 2,3, tusim ze u bootu 1,02 to jde cas2 a u 1,03 uz bohuzel
uživatel
satak
31.07.2008, 19:13.58

RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.

no, ale to zase byla pakárna od duolabsu, tenkrát stačilo změnit datum
uživatel
poky1
31.07.2008, 19:14.18

for satak

tak to jsem nevěděl. Ale díky za info. Já mám 1.41.
uživatel
Rambo
31.07.2008, 19:15.59

@satak

až na to že tam mají skoro všichni boot 1.41 :8)
uživatel
poky1
31.07.2008, 19:17.23

for satak

Ale tak ja ted presne uz nevim to ciselne oznaceni bootu , jestli to je 1.3 nebo 1,4 a nebo 1.2 ale kazdopadne u jednoho sel cas 2 programovat vlastni zkusenost a u toho novejsiho uz muselo byt cas3
uživatel
satak
31.07.2008, 19:20.51

na verzi 2.3 potřebuješ studio 8,4. Jiným to

nenaprogramuješ,/dobře to říká RAMBO/pak můžeš použít i CAS2 a jde to,kolega Boos-409 to jinak nedělá a vše funguje,znovu zformátuj,ať se ta mrcha srovná a znova zkus nahrát 1.26 UW a musí to fungovat.
uživatel
hery
31.07.2008, 19:23.23

Diablo verze 2,3 a CAS 2.

Jak poznám, že tam je boot 1,03?Já jsem vždy změnil zpětně datum a v pohodě jsem nahrál se studiem 7,9,ale to byla verze diabla 2,2.Takže je CAS2 pasé?
Jinak děkuji všem za odpovědi.
uživatel
allfin
31.07.2008, 19:23.32

takhle by to mělo asi být.

Nejde to ve všech cas 2. Starší verse cas 2 neuměj verifikaci zápisu a kontrolní součet. Pokud cas 2, tak to musí být verze cas 2+, to jsem okopčil pro info.
uživatel
poky1
31.07.2008, 19:24.57

Diablo verze 2,3 a CAS 2.

Zkusím to hery.Dík
uživatel
allfin
31.07.2008, 19:27.40

poky1

ale ono mu to programuje,ať dá 8.4 a půjde to.Dojde to do 1/3 a sekne se to,dál to nejde,není volná cestička,t.zn. znovu format a znovu nahrát a bud to dobré,
uživatel
hery
31.07.2008, 19:30.25

@hery

kde jsi to vyčetl? Zákulisní informace? ;) :bigeyes:
uživatel
poky1
31.07.2008, 19:40.18

poky1

psal mi email a celé mě to popsal,víš nic na černo neboj.A proto že jsem přišel až teď tak jsem na to přišel,že tam má email.
uživatel
hery
31.07.2008, 19:41.18

RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.

hery má pracdu... :8)
uživatel
fuzak
31.07.2008, 19:41.59

RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.

Oprava : hery má PRAVDU... :8) R^
uživatel
fuzak
31.07.2008, 19:44.12

@Hery

Aha, tak to jo, stejně být bossem 409 tak Cas2 prodám a chodím k tobě na kafe. ;) R^
uživatel
poky1
31.07.2008, 19:47.20

poky1

on má i CAS3,neboj navíc to je on co nám jako prvním sehnal diabla 2.3,jinak on si ty programátory různého typu dělá sám a má jich tak asi 9 ks na různé kejkle. :laughing: :laughing: R^ o toho je nutné se ještě učit,Hooodně/
uživatel
hery