| 31.07.2008, 18:49.24 | |
Diablo verze 2,3 a CSA 2.Měl jsem verzi 2,2 a studiem 7,9c jsem vždy modul naprogramoval a teď mám verzi 2,3 a nejde mi modul naprogramovat.Mám programátor CSA 2.Nemáte někdo obdobnou zkušenost a případně mě poradit,kde dělám chybu. |
![]() allfin |
| 31.07.2008, 18:56.36 | |
RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.na verzi 2.3 potřebuješ studio 8,4. Jiným to nenaprogramuješ |
![]() Rambo |
| 31.07.2008, 18:58.38 | |
RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.asi máš na mysli CAS2?Probírali se to na cssf, chlapci naznali že se to chová jako by byla malá paměť. |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 18:59.19 | |
@Ramboa to jako proč??? ;) |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 19:01.40 | |
RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.s původní verzí (8.3) se mi studio při zasunutém Diablu nechtělo spustit. Pořád si to říkalo o 8.4 |
![]() Rambo |
| 31.07.2008, 19:10.58 | |
alfinZalezi jaky mas boot loader v modulu , a nezalezi na tom jetli to je verze 2,2 nebo 2,3, tusim ze u bootu 1,02 to jde cas2 a u 1,03 uz bohuzel |
![]() satak |
| 31.07.2008, 19:13.58 | |
RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.no, ale to zase byla pakárna od duolabsu, tenkrát stačilo změnit datum |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 19:14.18 | |
for sataktak to jsem nevěděl. Ale díky za info. Já mám 1.41. |
![]() Rambo |
| 31.07.2008, 19:15.59 | |
@satakaž na to že tam mají skoro všichni boot 1.41 :8) |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 19:17.23 | |
for satakAle tak ja ted presne uz nevim to ciselne oznaceni bootu , jestli to je 1.3 nebo 1,4 a nebo 1.2 ale kazdopadne u jednoho sel cas 2 programovat vlastni zkusenost a u toho novejsiho uz muselo byt cas3 |
![]() satak |
| 31.07.2008, 19:20.51 | |
na verzi 2.3 potřebuješ studio 8,4. Jiným tonenaprogramuješ,/dobře to říká RAMBO/pak můžeš použít i CAS2 a jde to,kolega Boos-409 to jinak nedělá a vše funguje,znovu zformátuj,ať se ta mrcha srovná a znova zkus nahrát 1.26 UW a musí to fungovat. |
![]() hery |
| 31.07.2008, 19:23.23 | |
Diablo verze 2,3 a CAS 2.Jak poznám, že tam je boot 1,03?Já jsem vždy změnil zpětně datum a v pohodě jsem nahrál se studiem 7,9,ale to byla verze diabla 2,2.Takže je CAS2 pasé?Jinak děkuji všem za odpovědi. |
![]() allfin |
| 31.07.2008, 19:23.32 | |
takhle by to mělo asi být.Nejde to ve všech cas 2. Starší verse cas 2 neuměj verifikaci zápisu a kontrolní součet. Pokud cas 2, tak to musí být verze cas 2+, to jsem okopčil pro info. |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 19:24.57 | |
Diablo verze 2,3 a CAS 2.Zkusím to hery.Dík |
![]() allfin |
| 31.07.2008, 19:27.40 | |
poky1ale ono mu to programuje,ať dá 8.4 a půjde to.Dojde to do 1/3 a sekne se to,dál to nejde,není volná cestička,t.zn. znovu format a znovu nahrát a bud to dobré, |
![]() hery |
| 31.07.2008, 19:30.25 | |
@herykde jsi to vyčetl? Zákulisní informace? ;) :bigeyes: |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 19:40.18 | |
poky1psal mi email a celé mě to popsal,víš nic na černo neboj.A proto že jsem přišel až teď tak jsem na to přišel,že tam má email. |
![]() hery |
| 31.07.2008, 19:41.18 | |
RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.hery má pracdu... :8) |
![]() fuzak |
| 31.07.2008, 19:41.59 | |
RE: Diablo verze 2,3 a CSA 2.Oprava : hery má PRAVDU... :8) R^ |
![]() fuzak |
| 31.07.2008, 19:44.12 | |
@HeryAha, tak to jo, stejně být bossem 409 tak Cas2 prodám a chodím k tobě na kafe. ;) R^ |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 19:47.20 | |
poky1on má i CAS3,neboj navíc to je on co nám jako prvním sehnal diabla 2.3,jinak on si ty programátory různého typu dělá sám a má jich tak asi 9 ks na různé kejkle. :laughing: :laughing: R^ o toho je nutné se ještě učit,Hooodně/ |
![]() hery |