Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 19:02.06

UPC a TV Deco, Jim Jam

Idu vam tieto stanice? U mna zrazu signal 0. Je to chyba u mna? Ostatne vsak ide OK.
uživatel
Billysk
31.07.2008, 19:06.49

RE: UPC a TV Deco, Jim Jam

Pardon, nie Jim Jam ale Jetix. Proste cela 11992H.
uživatel
Billysk
31.07.2008, 19:44.13

RE: UPC a TV Deco, Jim Jam

U mě vše funguje
uživatel
mak
31.07.2008, 21:52.14

RE: UPC a TV Deco, Jim Jam

OK. Uz som prisiel na chybu. Chyba bola v settingu, kde boli programy na 11992 a transponder bol alen nastaveny na 11990. Je divne ze sa to tam takto dostalo.
uživatel
Billysk