| 31.07.2008, 19:05.34 | |
ZdielanieProsím ,kto má skúsenosťi so zdielaním Sky link karty.Potreboval by som zdielať kartu na 15 sat.prímačoch.Umiestnené budú v jednej budove(rodiný dom) |
![]() haga |
| 31.07.2008, 19:35.21 | |
RE: ZdielaniePekne si to napísal. No neuviedol si typy satelitných prijímačov a ani postup. Takže zatiaľ sa to nedá. Až dostaneš rozum tak tu otázku prepíš. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 19:37.31 | |
RE: Zdielanieoneeeee: tobe to prijde nepochopitelne ? tak si poposedni,neb si asi sedis na vedeni.jedno z reseni je newCS a tam tech prijimacu je dneska uz povicero |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 19:47.12 | |
RE: ZdielanieNo pekne. Takže podľa teba nepotrebuje ani pripojenie na internet . To si myslíš že majú nabúchané sat.prijímače ? On nenapísal nič tak mu nemôžem ani odpovedať. Dá sa zdieľať tak cela aj z dvadsiatimi a aj bez internetu. To sa dá. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 19:55.48 | |
RE: Zdielaniejednoduse mu napis ty reseni ktery znas a pockej co si vybere. zatim spekulujes o nicem . |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 19:58.26 | |
RE: Zdielaniea nebo pouzit Wireless Smart Wi...... Je to modul do ktereho das orig kartu a potom mas klienty, kteri ctou kody bezdratove.... nevim jestli muzu napsat odkaz na dovozce, ale prave to ctu z casopisu SAT & DVB-T a je to odkaz http://www.sortec.sk/index.php?lang=sk&catid=5&spos=0 |
![]() Kony.cz |
| 31.07.2008, 20:04.39 | |
bublajsNajprv sa musí vyjadriť , čo vlastne má alebo čo k tomu potrebuje. Ja nešpekulujem , tá jeho otázka je zatiaľ o ničom. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 20:09.44 | |
RE: Zdielanieoneeeeee: ty ses z bohaty rodiny , takovy dlouhy vedeni vid ?ber to tak , ze nema nic a odpovidej k veci . Kony.cz: to zarizeni asi nevyhovi zadani ::: 1 hlavná jednotka je rozšíriteľná až pre 7 klientských kariet |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 20:27.13 | |
RE: ZdielanieTak potom bych to resil...1 x Dreambox (kde bude karta)- ma dobrou podporu a HW dalsi stroje ktere umi dobre sdilet IPBOX atd(Jsou levnejsi jako Dream)... nebo tak nejak, ale kurna na 15 x SAT, to bude velka investice, samozrejme je mit potom ethernetovou sit po celym dome..... |
![]() Kony.cz |
| 31.07.2008, 20:29.36 | |
RE: Zdielanieuz jste videly nebo slyseli nekoho, kdo chce v rodinem dome koukat na 15 satel. prijamacu, mozna tak v palaci :laughing: :laughing: |
![]() hellrider |
| 31.07.2008, 20:31.56 | |
RE: Zdielaniesplitter wtr-1 |
![]() Satmaster |
| 31.07.2008, 20:34.07 | |
RE: Zdielaniekony.cz: newCS neni nutne zalezitost dreamu, ale dneska uz to umi naklientit vicero strojku. mimochodem server nemusi bejt ani sat prijimac :) |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 20:34.30 | |
hellriderNo nechcel som to napísať , lebo sa mi to zdalo podozrivé, čakal so , že toho napíše viac. Mohol si s tým ešte počkať , škoda. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 20:50.57 | |
RE: Zdielaniema harem a pro kazdou souloznici ma jeden prijimac. sam nema zadnej , pac ma ten harem. to je preci jasny od samyho zacatku :)))) |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 20:54.19 | |
RE: ZdielanieHarem asi nie to by potreboval hard core . Skôr si myslím že mu ide o kšeft. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 20:58.19 | |
RE: ZdielanieT-T, Gital, UPC tv, Digi tv, O2 tv, Haga tv... |
![]() Tomik535 |
| 31.07.2008, 21:03.40 | |
RE: Zdielanieoneeeee: a i kdyby , tobe by to melo bejt uplne jedno |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 21:10.41 | |
RE: ZdielanieTak mu poraď ako , rád sa priučím a souložnice nechaj preňho . Tebe by to malo byť jedno. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 21:16.28 | |
RE: Zdielanieoneeeee: jedinej kdo jeste neporadil ses ty, takze zacni sam. a ses to opet ty kdo tady akorat spekuluje ale nic z toho neni. |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 21:33.35 | |
RE: Zdielanienetáraj. |
![]() oneeeee |
| 31.07.2008, 21:36.26 | |
RE: Zdielanieoneee: poposedni si konecne . a vytri si oci, pac ani cist neumis. a jen prudis a prudis. |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 21:39.22 | |
RE: ZdielanieJedná sa vlastne o penzion.Satelitné prímače nemám a potrebujem sa od niečoho odpichnúť.Mám takú prdstavu že vlaste by mohli byť aj dve sekcie alebo tak nejak. |
![]() haga |
| 31.07.2008, 21:42.24 | |
RE: Zdielanievíš o tom že je to fous nelegální? :lookaround: |
![]() poky1 |
| 31.07.2008, 21:44.39 | |
@poky1Už ano.. |
![]() Tomik535 |
| 31.07.2008, 21:45.16 | |
RE: Zdielanieak to je takto, tak budeš musieť buď veľa študovať , alebo nájsť dodávateľa ktorý Ti to nakonfiguruje a predá... |
![]() dempsey |
| 31.07.2008, 21:46.33 | |
@hagatak prdstavu :laughing:odloz bokom lebo male penziony su prve po com idu hned po kablovkach |
![]() Vlado Fogo |
| 31.07.2008, 21:55.16 | |
RE: ZdielaniePro použití na tak veřejném místě jako je penzion je klasické sdílení zcela nevhodné. Jednou z toho budeš mít takový průšvih, že se ty ušetřené prachy nevyplatí.(Poznámka pod tlustou čarou: Možná by spíš stálo za to, zkusit kotaktovat Towercom a pokusit se domluvit nějakou speciální smlouvu. No, jen mě to tak napadlo, ale za pokus nic nedáš...) |
![]() Louskacek |
| 01.08.2008, 07:31.30 | |
RE: ZdielanieSdílení je nelegální, navíc poměrně neodolné proti zdivočelým klientům. Mohou přijímače poměrně snadno rozvrátit, mohou si do nich nasadit svůj soft, mohou ledacos. Sdílení s cizími lidmi je nesmysl, navíc se ti pro Skylink ani moc nevyplatí. Přijímače schopné sdílení jsou dražší. Naprosto slepá cesta používat slovo sdílení.V podstatě je lepší třeba: - použít hromadu levných přijímačů někde z zázemí, naladit každý na jeden kanál, to sloučit a pustit do pokojů přes UHF rozvod. Předpokládám, že televize budou stejně malinké, takže o kvalitu ani tak moc nejde. - kombinovat DVB.T a UHF rozvod DVB.S P.S. Bereš svoje hosty i do své domácí palírny? |
![]() Antonín |
| 01.08.2008, 07:46.25 | |
RE: Zdielanienebo tak.... sehnat par satelitu, ktery maji TV vystup pres koax a potom kazdy sat naladit na jeden program a jinaci vystupni kanal. A potom na TV na pokojich naladis jenom patricne kanaly a bude.... |
![]() Kony.cz |
| 02.08.2008, 16:50.56 | |
RE: Zdielanieno to je jedno, jemu jde o to jak nejlevneji dostane treba 15 (priklad) nezavislych kanalu do (15 tv)v takovem pripade bych to asi skutecne videl nejlevneji na ty receivery DVB-S s LAN portem (cena 1500 kC/VOC bez DPH) a jestli je da do zazemi nebo na pokoj je uz druha vec. anebo ma nekdo levnejsi reseni? |
![]() gorro |
| 02.08.2008, 16:52.44 | |
RE: Zdielanieale jestli jeden levny master (server) utahne 15 klientu to nevim, no kdyz by byly v zazemi tak kodovanych bude stejne jenom tak 8-10 asi a 7 pry utahnou vpohode.kony.cz nojo ale jak poresis dekodovani, aha? :-) to bylo predmetem otazky |
![]() gorro |